Zignorował znak, doprowadził do wypadku. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W środę rano w miejscowości Polskowola doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierująca jednym z samochodów trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 7 na skrzyżowaniu w miejscowości Polskowola w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Ford, 27-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. 27-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku „STOP” i wymusił pierwszeństwo przejazdu na 42-latce kierującej volkswagenem.

W wyniku zderzenia obrażeń doznała kierująca volkswagenem. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

2 komentarze

 1. Jeden nie ustąpił pierwszeństwa, a drugi wjechał jak Święta Krowa, bezmyślnie na skrzyżowanie nie upewniając się, że pierwszeństwo przejazdu jest mu udzielane.
  Od pieszych wymagamy upewnienia się, od rowerzystów także. I słusznie. Ale dlaczego od kierujących samochodami nie wymagamy tego samego? Skrzyżowania dróg to miejsca w których jest się zobowiązanym zachować szczególną ostrożność.

  • Zbliżą się Wszystkich Świętych/Dzień Zmarłych. Czy chcemy jeszcze w tym roku zdążyć załapać się na odwiedziny rodziny z wiązanką i zniczami oraz komentarzami rodziny/bliskich: „Przynajmniej miał pierwszeństwo.”

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport