Zderzenie czterech pojazdów na drodze Lublin – Biłgoraj. Dwie osoby zginęły na miejscu

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek pomiędzy Frampolem a Biłgorajem. Nie udało się uratować życia dwóch osób. Trasa będzie zablokowana kilka godzin.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 20:40 pomiędzy Sokołówką a Korytkowem Małym. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Frampol – Biłgoraj zderzyły się cztery samochody: trzy osobowe i jeden ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Wiadomo już, że wypadek zakończył się tragicznie w skutkach. Dwie osoby zginęły na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności, a przede wszystkim przyczyny wypadku.

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Pojazdy kierowane są objazdem z Biłgoraja drogą wojewódzką nr 858 do Hedwiżyna, następnie drogą powiatową nr 2913 przez Dyle, Ignatówkę, Wolę Kątecką do miejscowości Wola Radzięcka, skąd drogą krajową nr 74 kierowcy dojeżdżają do Frampola. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

(fot. dzięki uprzejmości Biłgorajska.pl)
2018-09-08 22:21:37

Zobacz również

31 komentarzy

 1. Ludzie wolniej ,,,,

  • ale ciepłe bułeczki to lubisz

  • ta, żeby ktoś Ci w pupę wjechał – droga to nie równanie różniczkowe

  • Co ty dajesz?
   Na wschodzie Europy drogami najniższej kategorii, w nocy, w deszczu, starymi gratami, jeździ się szybciej niż w Anglii po autostradach.

   I przeważnie udaje się dojechać. Wiec proszę, nie wygaduj tych swoich farmazonów, bo nie po to ktoś władował kilka klocków w aŁdi, żeby miał się toczyć.

 2. Co te wieśwageny wyprawiają na drodze to szok

 3. Jakaś czarna seria na tych naszych drogach…wakacje się skończyły i to się zaczęło…

  • Czarna seria to się dopiero zacznie jak przed większość doby będzie ciemno. Jak ktoś nie potrafi dostrzec oświetlonego samochodu to jak dostrzeże rowerzystę z małą lampką czy pieszego tylko w odblaskach?

 4. też dziadek ale madrzejszy

  Dziadek ….to ludzie za kierownicą bez wyobrażni wyprawiają ” cuda ” na drogach i powodują tragedie ,a nie „wieswageny „…wydawało by sie ze dziadek ,to już ktoś kto juz trochę zyje na tym świecie i ma ułozone w glowie ,a nie taką sieczke jak komentujace tu dzieci z gimnazjów które za wypadki obwiniaja samochody

 5. Straszna tragedia, czasem wystarczy sekunda nieuwagi. Bardzo współczuję traumy, tym którym na szczęście udało się przeżyć. To będzie okrutny czas, pełen nieprzespanych nocy, obwijiania się i przypominania sobie co chwilę, tego strasznego momentu. Trzymajcie się ciepło. Tym, co niestety odeszli, świeć Panie nad ich Duszami. Mam nadzieję, że zanim ktokolwiek napiszę obsmarowujący komentarz, pełen zawiści i checi, by uczestnicy poczuli się jeszcze gorzej, to przemyśli, bo go natchnie i postawi się choć trochę w ich sytuacji. Nie zjadajcie.

 6. Czy to świeżo wyremontowany fragment 835-ki?

 7. Wracałem o 11 w sobotę jechałem zgodnie z przepisami wszyscy mnie wyprzedzili ludzie wolniej

  • Jak jeździłem na tamtym odcinku zgodnie z przepisami, to stwierdziłem, że nie jest to całkiem bezpieczne, bo usnąć można. Teraz jeżdzę +10 a i tak mnie wszyscy wyprzedzają.

 8. Probiłem w tym ze za dużo jest agresji wśród kierowców, nie dziala ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA , kierowcy nie wiedzą że jadąc na światłach mijania więcej niż 60 km/h nie wyhamuje się przed przeszkodą

 9. nigdy się nie spiesze

  Po co wolniej …frajerzy i dziadki jezdzą wolniej .Reszta musi zapier…..dalać ,bo tragedia bedzie jak do celu dojedzie 5 minut pózniej

 10. wiadomo coś o osobach zmarłych?

 11. Siano we łbie zamiast mózgu i tyle w temacie.90 % wypadków w polszy to jest bezmózgowie i furmaństwo,wypadków których można było spokojnie uniknąć lub złagodzić ich skutki gdyby mieć czym myśleć.

 12. na wsi mówią. że to kierowca Hondy nie wychował i zabił siebie i 18 l dziewczynę

 13. na wsi mówią .że to młody kierowca kat około jechał Honda i nie wychował przed stojącymi pojazdami na poboczu i zabił siebie i młodą dziewczynę lat ok.18 kierowca lat ok.23

 14. na wsi mówią. że kierowca Hondy nie wychował przed stojącymi na poboczu pojazdami kierowca lat23.pasażerka lat 18

 15. kierowca lat ok.23 nie wychował samochodem marki Honda i zabił siebie i 18 letnią kobiete

 16. Kolejna brawurowa jazda samochodem, która zakończyła się śmiercią niewinnej ( a może współwinnej) nastolatki i tzw. ‚macza’ drogowego. Dlaczego współwinnej, ktoś pomyśli? Ano dlatego, że mogła pohamować swojego chłopaka żeby zachował bezpieczną prędkość na drodze, ale niektóre kobiety lubią szybką i niebezpieczną jazdę w samochodzie chłopaka, a szczególnie te młode. Zapytacie Państwo, skąd wiadomo że jechał za szybko? Myślę że każdy w szkole przerabiał fizykę i wie, jak siła pędu również działa. Z jaką prędkością ten maczo musiał jechać, że zamiast przesunąć Forda w linii prostej, odbił się od niego, jak na skoczni i poleciał, niczym puste pudełko po zapałkach na drugą stronę jezdni? Odpowiedź zostawiam Państwu, bo wielu tego typu wariatów widuje się na drogach. Nie mniej jednak, szkoda młodych ludzi, ale niestety za głupotę się płaci. Szkoda tylko, że czasem najwyższą z możliwych stawek, jakim jest życie…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki