690 680 960

Zaatakował policjantów kontrolujących samochód. Po pościgu zatrzymano go w rzece

Szereg zarzutów usłyszy mieszkaniec jednej z podlubelskich miejscowości, który zaatakował funkcjonariuszy lubelskiej drogówki. Następnie rzucił się do ucieczki. Wyciągnięto go z rzeki.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek w godzinach wieczornych w podlubelskim Mętowie. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki zatrzymali do kontroli jeden z przejeżdżających pojazdów. Gdy wykonywali czynności, podeszło do nich dwóch mężczyzn, którzy zaczęli wyzywać mundurowych. Jeden z mężczyzn na tym nie poprzestał i zaczął popychać policjanta.

Próby uspokojenia mężczyzn nie przyniosły skutku, wobec czego funkcjonariusze postanowili ich zatrzymać. Wtedy mężczyźni rzucili się do ucieczki. Policjanci wezwali posiłki i ruszyli za nimi w pościg. Najbardziej agresywnego uciekiniera udało się zatrzymać. Po drodze pogubił klapki, które miał na nogach a następnie wskoczył do rzeki.

W trakcie zatrzymania zaatakował funkcjonariusza, jednak błyskawicznie został obezwładniony. – Zatrzymanym okazał się 32-letni Marcin Z.. Mężczyzna nie będąc uczestnikiem interwencji, znieważył słowami powszechnie uważanymi za obelżywe a także naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. W chwili zatrzymania znajdował się pod wpływem alkoholu – wyjaśniał nam Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on ponad 1,1 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Niebawem przedstawione zostaną mu zarzuty.

41

(fot. nadesłane – Miłosz)
2017-05-24 19:38:33

18 komentarzy

 1. Brawo Dymisja Błaszczaka i jego kolesi natychmiast

 2. Mętowiaczka 666

  Czemu nie napisaliście że policjant podczas pościgu za oskarżonym wywrócił się aż musiała po niego przyjeżdżać karetka? Czyżby hańba dla policji?
  Przecież drugi mężczyzna który was nagrywał uciekł, czemu za nim też tak nie biegliście?

 3. śmieszne te nasze pieski

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…