Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wzrost liczby zakażeń koronawirusem w Lublinie i powiecie lubelskim. Trwa ustalanie źródła zakażenia w większości nowych przypadków

Z najnowszych danych przekazanych przez Lubelski Urząd Wojewódzki wynika, że minionej doby ujawniono na terenie Lublina i powiatu lubelskiego 10 osób zakażonych koronawirusem. W aż 9 przypadkach trwa ustalanie źródła zakażenia.

21 komentarzy

 1. W jaki sposób osoby te zostały wykryte, że są pozytywne? Przecież jak źle się czujesz, masz katar, kaszel itp…i kontaktujesz się z lekarzem przez telefon to ten nie kieruje na testy tylko leczy jak zwykłą infekcje.
  Znam osoby, które się rozchorowały ponoć klima w pracy ich załatwiła, a lekarz tylko zlecił antybiotyk. Nikt ich nie testował na koronawirusa a objawy miały podobne do Covida. Jak jest więc z tymi pozytywnymi, z zakażeniem w trakcie ustalania? Ktoś wie?

  • Do Bo mi,tak ja wiem. Ludzie sami sobie robią testy za kasę. Mój sąsiad czuł się coraz fatalniej sam na własny koszt zrobił testy.

 2. „podejrzenia zakażenia koronawirusem,” wszystko jasne. 10 osób zainfekowanych = pandemia 🙂

 3. Sodomita z Gomory

  Kręcimy koronaparanoję. Piniądz leci. Barany łykają. Dno dna.

 4. Oto wielka tajemnica wiary

  Oto wielka tajemnica wiary – niby dżuma, media, fake-testy, pacynki i dolary.

  Oto jak ten korona-szwindel się odbywa:

  #1 Punkt wyjściowy to manipulacja – propaganda medialna, tv, prasa.

  #2 Drugi punkt – to fake-testy PCR, zupełnie niewiarygodne.
  Zobacz prawdę o tym: youtube. com/watch?v=KIjZcTQs5gc
  youtube. com/watch?v=MJPFuWZJmjs

  #3 Trzeci punkt – to magiczne choroby „współisniejące”. Ludzie po prostu umierają ze starości.. Acha, z powodu powikłań po „zwyklej” grypy też!. Np. w danych GUS z 2018 takich osób dziennie było 41. I było tak cicho, bez dżumy, strachu, szmat na gębie?

  #4 Reszta leci juz odgórnie, pacynkowe zyondy na sznurku psychopatów korpo-globalistow z piramidy Rotszylda i Rokefelera.

  #5 PS: LGBT, BLM, ontifa, feministki, gender, multikulti, majdany, itd – to też ich robota.

  • Mniej wiary a wiecej rozumu zycze…

   • No właśnie o to chodzi, że logicznie myślący ludzie wierzą w istnieje wirusa, ale nie wierzą w jego mega śmiertelność i w pandemię. Ten wirus został wykryty dawno temu. Tylko od niedawna jest afera z nim związana.

   • Nie dokończyłeś zdania bo powinieneś dopisać że sobie życzysz bo jak najbardziej Ci się przyda.

 5. To niesamowite… a kiedy kolejny rekord zachorowań? Przestańcie już pitolić o tej korona ściemie bo naprawdę się stanie co złego hahahaha

 6. bardzo sie ciesze że pod artykułem wypowiadaja sie ludzie świadomi i obiektywni. Oby wiecej takich a nie przestraszonych lemingów i ameb umysłowych.

 7. Ciekawe ile takich świadomych jest w statystykach MZ
  Cały świat zwariował, tylko nieliczni znają prawdę- jak w każdej sekcie .

 8. Świat stanął na głowie, bzdur i kłamstw nie będzie końca.

 9. Koronowirus w biedronce w Bełżycach a sklep dalej funkcjonuje hahaha

 10. Ściema do „N” potęgi.Kaczyńskiemu i reszcie głąbów już całkiem odj….ło w tych pustych łbach.Ludzie nie dajcie się zwariować.Ja pracuje w firmie liczącej około 700 kierowców.Codziennie widzimy się i pijemy kawę w co najmniej 150.Mamy kontakt z ludżmi i jak dotąd jeszcze nikt nie zachorował na „ŚCIEME” XI wieku.W końcu odpuszczą i przestaną walić w huka ludzi.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo