690 680 960

Wypadł nissanem z drogi i zatrzymał się w rowie. Kierowca dostał wysoki mandat

Wczoraj nad ranem w miejscowości Bończa kierowca nissana stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w latarnię i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Mężczyzna został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 1200 złotych.

30 komentarzy

 1. Wjechał do Polski? A kwarantanna?

 2. W radio nagle włączyli zenka i nie wytrzymał.

 3. Czy był zaszczepiony?

 4. Cieee chorobaaaa !!!

  Dobrze, że go ukarano takim wysokim mandatem, na drugi raz będzie wiedział, że jeździ się szybciej, wtedy istnieje możliwość przeskoczenia rowu i trafienia w przydrożne drzewo rosnące za rowem.

  • Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

   Przecież jakby ktoś tam nie postawił tej cholernej latarni to i przy tej szybkości dałby radę rów przeskoczyć…

 5. Jak sami wypadną z drogi, to też sobie mandat wypiszą?

 6. Nikomu nic się nie stało, sam sobie zepsuł samochód. Po co takie wysokie mandaty? Nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Czy gdy jest sucho, to też mogę dostosować prędkość do warunków i jechać ponad limit? Ano nie, bo hajs ma sie zgadzać.

  • Dziadek ze Slamsowa

   A niech wie i pamięta, że Polska to nie Ukraina i słupy trzeba oszczędzać, bo wytną jak przydrożne drzewa…

  • trzy czy cztery klasy podstawówki ukończyłeś ??? Znowu oplatasz farmazony. A gdyby zamiast latarni był krzyż albo przystanek ??? Tylko gderasz bez kumatości, napisz jeszcze że powinien otrzymać odszkodowanie od latarni !!!!

   • Dziadek ze Slamsowa

    Wypyszczyłeś sie tak na mnie, jakbym to ja osobiście wepchnął go na tę latarnię…
    W Polsce był, niechby uważał, że drogowcy śpią i nie zawsze posypią tam gdzie ukraińscy turyści jeżdżom.

   • Prezydent gdybać to sobie możesz. Nie było poszkodowanych i basta. Liczą się fakty a nie gdybanie

 7. Dlaczego nie ukarano zarządcy drogi za śliską, nieposypaną niczym drogę? Przecież wszyscy płacimy podatek drogowy w cenie benzyny. Ta kasa miała iść na utrzymanie dróg a nie polityków wszystkich szczebli, ich rodzin i znajomków. ***** ***

 8. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

  Ów biedny Ukrainiec, ukarany 1200 złotowym mandatem, teraz pewnie sobie i Bogu przysięga, że więcej do Polszy nie pojedzie.

 9. zamiast pisać dyrdymały poczytajcie sobie kodeks

  Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

 10. Wysoki mandat, przecież nie było innych poszkodowanych użytkowników drogi. Froga uniewinnili a temu mandat. Powinien odwołać się do sądu i by go uniewinnili. Mój znajomy miał podobną sytuację i sąd uniewinnił bo nie było poszkodowanych. POlicjanci działają jak dawna milicja, kopnął w koło trabanta i zabrał dowód bo stwierdził luz w zawieszeniu.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas