690 680 960

Wypadł nissanem z drogi i zatrzymał się w rowie. Kierowca dostał wysoki mandat

Wczoraj nad ranem w miejscowości Bończa kierowca nissana stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w latarnię i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Mężczyzna został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 1200 złotych.

Do zdarzenia doszło w sobotę nad ranem w miejscowości Bończa w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowym wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Jak ustalili policjanci, 63-letni obywatel Ukrainy, który kierował samochodem osobowym marki Nissan, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, najechał na latarnię i wjechał do rowu.

W aucie znajdowała się również pasażerka, 59-letnia kobieta. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, kierowca był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 63-latek został ukarany mandatem w wysokości 1200 złotych.

(fot. Policja Krasnystaw)

30 komentarzy

 1. Na jakiej podstawie policjanty orzekły niedostosowanie prędkości do warunków na drodze? Ukrainiec przyjmuje mandat, bo stawanie w sądzie będzie kosztowało znacznie drożej. Miejscowy raczej nie przyjmie mandatu i stawi się w sądzie.

 2. Co on tu robi? Dlaczego nie broni swojego kraju przed atakiem Rosji?

 3. Nie broni ojczyzny bo w wieku 63 lat nie powołują do wojska nawet w razie wojny …..co mu nie przeszkadza oczywiście wciskać zbyt mocno gaz w aucie

 4. ,aa,boKrzycho.paPj

  Śmieszne są te komentarze ,w których to jest o tym ,że niby na jakiej podstawie policja dała mandat.Ludzie nie ma czegoś takiego jak niedostosowanie prędkości.zjezdzasz z drogi do rowu,to nieważne z jakiego powodu,policja odnotowuje fakt i wali mandat.Jedyne co może cię uratować,to jak byś zachorował i zjechał do rowu w drzewo,to tylko wtedy nie jesteś winny ,a tak to wina i mandat są zawsze,no chyba , że jesteś kimś i masz znajomości

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  Zachorować to nikomu nie życzę ,lepiej już mandat dostać

 6. Płacz i płać no

  aabpkrzycho….zgadzam się z tobą ,wyjechałeś do rowu czy z drogi w pole ,płacisz mandat i nie ważne z jakiego powodu.
  ..no chyba że jesteś znajomym królika …..chore ale prawdziwe

 7. Jak się widzi auto w rowie to pierwsze wypadało by zobaczyć czy nic się nie stało a nie dzwonić na policję jak by byli ranni to kapuś zostawił by ich w rowie ale ważne dla niego że poinformował policję a nie karetkę

 8. Że go jeszcze nie rozstrzelali .

 9. innym przypadkiem było by gdyby radiowóz wypadł wtedy pouczenie.
  POLSKA KRAJ RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas