Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Chełmie powstanie kompleksowy i skoordynowany system monitoringu. Na ulicach ma pojawić się 500 kamer

Podczas odbywającej się 30 sierpnia sesji Rady Miasta Chełm radni zdecydowali o zabezpieczeniu środków finansowych, które zostaną przeznaczone na przygotowanie dokumentacji projektowej monitoringu miejskiego.

18 komentarzy

 1. Prezydent z pis do rząd daje kase

  • Rząd nie daje kasy. Prezydent obiecuje i na tym się kończy. Inwestycje w Chełmie realizowane są z finansów Unii Europejskiej ale o tym cisza. Prezydent od 2 lat nie potrafi się zabrać za realizowanie obwodnicy, bo nie ma czasu na takie rzeczy, gdyż ważniejsze jest lansowanie się w mediach przy prezesie.

   • nawet w google napisane

    „Budowa zaplanowana jest na lata 2023-2025. Wykonawcą obwodnicy jest Strabag. Kontakt z firmą został zawarty w czerwcu 2021 r.”

 2. dziury niech pokleją cementem w ulicach bo koła można pourywać
  600mb wyjazdu z Chełma w kierunku Hrubieszowa ulica poniżej chodnika i dziury po obu stronach

 3. Kolejny etap do orwelowskiego świata! Wielki brat patrzy!

 4. Orwel przewraca się w grobie

 5. Tak rządzi PiS. Po wielu latach poskomuszej nędzy miasto odżywa. A Lublin ze swoim czerwonym PO może temu miastu buty czyścić. I tak z milionami wydanymi na nowy niepotrzebny dworzec PKS. W miejscu, gdzie wrony zawracają.

  • Tak w Chełmie jest pięknie, bo nic nie ma. Wieś jak trzeba 🙂 Żyjcie sobie tam w tym pisim mieście.

  • hu.. rzadzi poprostu tam gdzie prezydent jest z pis to rzad sypiwe kase, to jest przkupstwo wyborcze i tyle

 6. No jak tam PO wskie kundelki z Lublina pozostaje wam obrażać i opluwać? marzycie o takim mieście? To wywalcie PO do kosza i popierajcie PiS a wasze nędzne miasto inspiracji czyli smrodu odżyje.

  • Wolałbym mieszkać w budzie z psem, niż popierać pis. Ale w Chełmie widać wszyscy się sprzedają za parę srebrników. Takie miasto.

 7. tu mieszka większość kodziarskich roszczeniowych wujów – wszystko im się należy.

 8. W każdej branży (szpital, handel, roboty drogowe itp) totalny ***** *** ale robią na złość tylko innym mieszkańcom .

 9. Wiadomo gdzie peło tam dno.

 10. Rodowity chelmianin

  Po wieloletnich obserwacjach niszczenia Chełma w ostatnich wyborach samorządowych nie brałem już udziału Czarę mojej goryczy przelało przeniesienie ZUS do Biłgoraja więcej przykładó nie będę wymieniać kto chce tu obiektywnie a nie z jadem politycznym tu komentować to przyzna mi rację Obiektywną wiedzę może zdobyć każdy kto chce trzeba tylko pozbyć się jadu i kierować obiektywizmem. Nareszcie coś dobrego dzieje się w naszym mieście owszem jest jeszcze dużo dziur do załatania ale postep jest kolosalny Brawo Panie Prezydencie teraz to mój głos ma Pan pewny.

Z kraju