Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

21 komentarzy

 1. Borys (oryginał)

  Nawet światła nie pomogą gdy za kierownicą siedzi ( tu proszę wstawić odpowiednie słowo).

 2. Jedna robiła pazurki a druga poprawiała usteczka obie nie zauważyły że jest skrzyżowanie.

  • „Oboje kierujący zostali przetransportowani do szpitala ” wyraźnie jest napisane,więc nie były to dwie kobiety 🙂

 3. Baby do garów!

 4. I tak baba, kiedy tylko troche ochłonie, zaraz uzna, że to jednak ona miała zielone… I będzie nieskończone bujanie się po sądach..

 5. Tak to właśnie jest jak w jednej ręce trzyma i gada się przez telefon kom. a w drugiej pomadkę do ust i zamiast patrzeć na znaki i na drogę to się w wstecznym lusterku usta maluje.

  • Kiedy Ty widziałeś taka sytuację, bo ja jeże 30 lat i nie mam pojęcia jak można prowadzić i mieć obie ręce zajęte? Rozumie, ze niektórych maczo wnerwia to, że baby potrafią jeździć ale po co pisać takie głupoty. Czy jak pijany chłop jedzie to piszemy, ze miał flaszkę w ręce?

 6. Nigdzie nie jest napisane źe kierowca toyoty avensis to kobieta… z innej bajki toyota avensis to jakiś plasticzak aź strach pomyśleć jakby na czerwonym wjechało cos większego niź yariska

 7. Bo były światła 😉

 8. Daltoniści…. Daltony i tyle

 9. znowu baba, rodzaj żeński to plaga na ulicach Lublina

 10. nowy system zmiany świateł ma tą wadę, że światła zmieniają się szybko lub nawet bardzo szybko i trzeba jechać skupionym na sygnalizacji bo może się okazać, że następuje nagła zmiana (krótkie żółte) i ktoś miał nadzieję, że przeleci bez hamowania na żółtym a wpada na skrzyżowanie już na 2 sekundowym czerwonym i MAMY CO MAMY!!!!
  Nowe Cykle to Nowa świadomość – baczniej obserwować światła inaczej wykończą nas objazdami i stawka w OC!!!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo