Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa protest Inspektorów Transportu Drogowego. Nie kontrolują niektórych pojazdów, inne czynności są bardzo skrupulatne (zdjęcia)

Tym razem po cichu odbywa się protest Inspektorów Transportu Drogowego. Ich żądania to m.in. reforma ITD, poprawa warunków pracy czy też wzrost wynagrodzeń.

24 komentarze

 1. Grześ przez wieś

  Co!!!Może mało jeszcze zarabiają.Kolega jest inspektorem i stać go na dwie wycieczki w ciągu roku w różne zakątki świata,od Dubaju po Amerykę południową.

 2. kto następny w kolejce i jaki jest harmonogram strajków ?
  – kolejarze w okresie świątecznym ?
  – nauczyciele w czasie matur ?

  • 23 listopada w Warszawie pod Sejmem o godz.10 właściciele książeczek mieszkaniowych z lat 70/80 ubiegłego wieku będą walczyć o sprawiedliwość.

 3. czyżby kierowcy taxify odetchnęli z ulgą?

  • Właśnie nie to oni są ofiarami „strajku Włoskiego” 😉

   • Janusz komentarzy

    Raczej nie ofiarą, tylko baranami którzy sami podstawiają się do strzyżenia. To zbyt łakomy kąsek. Za jednym zamachem kilkanaście tysięcy. Na innych przewoźnikach mają co najwyżej 1-2 tys kary za drobne uchybienia, więc ile więcej trzeba kontroli zrobić żeby wyszło na to samo.

 4. Żal ci kałmuku, do roboty a nie odrabiać D.. kolegi

 5. „Zielona Febra” Kierowcy MPK strajkować!!!!!!!!

 6. Nie kontrolują kierowców ciężarówek z Ukrainy/Białorusi? Widać jak inspektorzy dbają o bezpieczeństwo na drogach. Nie ważne, że przemęczony kierowca może staranować kilka aut, ważne, że można zarobić 12000 na kierowcy Taxify.

 7. Chcą kolejne darmozjady emerytury po 15 latach !!! A wy Społeczeństwo płacić na nich i zdychać na emeryturze głodowej !!!!!!!!!! Kiedy to my wszyscy wyjdziemy na ulice !?! Policja nas spałuje , a sądy szybciutko osądzą!!!! Rączka rączkę myje

 8. Żenada z tym strajkiem…teraz jak zima to powinny drogowcy strajkowac

 9. Dobrze trzeba strajkowac pochwała się należy robota ciężka brawo brawo

 10. Nawrót psiej grypy.