Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Subaru wpadło do wody i dachowało. Nie żyją dwaj mężczyźni (zdjęcia)

W środę na terenie powiatu parczewskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Dwie osoby nie żyją po tym, jak w kanale dachowało subaru. Trwa ustalanie tożsamości obu mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 12.00 w Libiszowie koło Sosnowicy w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że do kanału wpadł pojazd osobowy i dachował. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący subaru mężczyzna poruszając się drogą gruntową stracił panowanie nad pojazdem. Po chwili auto wpadło do kanału łączącego pobliskie stawy, a następnie dachowało. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Kierowcę i pasażera wydobyto z auta, obaj nie dawali oznak życia. Rozpoczęła się resuscytacja krążeniowo-oddechowa, która trwała ponad godzinę. Pomimo starań i ogromnego zaangażowania ratowników ich życia nie udało się uratować.

Jak wyjaśniała nam sierż. szt. Anna Borowik z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie, obecnie funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Trwa ustalanie tożsamości obu mężczyzn.

Subaru wpadło do wody i dachowało. Nie żyją dwaj mężczyźni (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

 

Subaru wpadło do wody i dachowało. Nie żyją dwaj mężczyźni (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

 

Subaru wpadło do wody i dachowało. Nie żyją dwaj mężczyźni (zdjęcia)

fot. nadesłane

24 komentarze

 1. No i OK!

 2. Systemy zawiodły? Niemożliwe! Szkoda, że na naukę nie będzie już czasu.

 3. Szkoda ludzi. Niestety pod śniegiem na takich drogach czyha wiele niespodzianek

 4. subaru forester 4*4 idealny samochód na zimę i mały teren. No ale jak się grzeje ile fabryka dała to i takie auto można rozbić.

 5. Komentarze na tej stronie to ściek!
  Ktoś to moderuje?

  • Masz rację niestety. Większość komentarzy na tym portalu to ściek. Bo w życiu ci komentujący to zapewne chodzące ideały, nieomylne i wszystkowiedzące. Żałosne kreatury….

 6. Czyżby niedawni kupione i testowane? Młodzi byli? Subaru ma 4napęd i jest naprawdę świetnym samochodem na takie warunki, tylko jeździć trzeba umieć. Zapier szybko to nie sztuka. A na lodzie 4×4 też lata… współczuje Rodzinom, straszna tragedia

 7. Znałem tych mężczyzn to moji sąsiedzi, właściciel Subaru był doświadczonym kierowcą. Pokój ich duszą.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo