690 680 960

Stracił panowanie nad kombajnem. Maszyna przewróciła się na bok (zdjęcia)

Czytelnicy powiadomili nas o wypadku z udziałem kombajnu zbożowego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Wohyń w powiecie radzyńskim. Nasi czytelnicy powiadomili nas o wypadku z udziałem kombajnu zbożowego. Zdarzenie miało miejsce na jednej z lokalnych dróg.

Jak nam przekazano, pojazd zjechał na pobocze, po czym przewrócił się na bok. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Z kolei asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim wyjaśnia, iż funkcjonariusze nie mieli zgłoszenia o tym zdarzeniu.

Stracił panowanie nad kombajnem. Maszyna przewróciła się na bok (zdjęcia)

Stracił panowanie nad kombajnem. Maszyna przewróciła się na bok (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Tak się kończy jazda z zapiętym hederem po drodze publicznej.

 2. a możę dożynki zrobił

 3. Pewnie tył zaczął podskakiwać.

 4. czegos takiego jesazcze ne ibylo to nie heder winny a kierowiec

 5. granat vel osioł

  Zmęczył się, to klapnął na bok na drzemkę. Kto nigdy w rowie po pracy nie przysnął, niech pierwszy rzuci kamień (czy tam butelkę).

 6. A po co zgłaszać służby jak nikomu nic nie jest A tym bardziej straży?przecież się nie pali

 7. dobrze mu tak, header założony bo po co zdjąć…. Polska to nadal kraj 3-go świata gdzie kombajny, traktory z przyczepami bez świateł i wszelkiej koparko-ładowarki jeżdżą po drogach publicznych „bo się nie chce” i „dziadek tak jeździł”.

  • U nas się właśnie tak jak widać docenia ciężka pracę rolnika!!! A nikt z tych wspaniałomyślnych „jego wina bo nie odpiął hederu” nie pomyślał że to może być dramat dla gospodarza w czasie zbiorów zbóż z których potem wy korzystacie kupując w różnych postaciach, nikt nie postawi się w takim położeniu że to jest walka z czasem, pogodą i presją czasami z tego powodu że bank czeka na spłatę zobowiązań które rolnik bierze na wyprodukowanie tego co wszyscy mamy na stołach bo w jednej minucie może nie być po co wjechać w pole. Proszę obejrzeć dokument „Złote Łany”może coś do tej inteligencji dotrze. Egoizm zawiść zżera nasz naród niestety… A jak by nie patrzeć to odpięcie i zapięcie hederu w Bizonie to jest około godziny a dla sprawnego człowieka 15-30min.

 8. W poniedziałek jechałem ze sznureczkiem samochodów za kombajnem prawie 20 km, bo cap jechał środkiem. Nawet samochody jadące z naprzeciwka musiały zjeżdżać na trawę! Po drodze było kilka zatok przystankowych to nie zjechał dosłownie na minutę żeby przepuścić samochody. Kiedyś z myśleniem było lepiej.

  • zastanów się najpierw zanim coś napiszesz.

   • Rozumiem, że przepuszczenie aut przerasta mentalność kombajnisty, ale moim zdaniem Panie rolnik jazda kombajnem środkiem drogi bez zatrzymywania, zmuszając do zjeżdżania z drogi i zatrzymania aut nadjeżdżających z naprzeciwka nawet w zakrętach wymaga poważniejszego zastanowienia.

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas