690 680 960

Ścigali go blisko tydzień. 40-latek podejrzany o zabójstwo swojej żony nie żyje

Tomasz H., który od minionej niedzieli był poszukiwany jako podejrzany o zabójstwo swojej małżonki został wczoraj odnaleziony. Jak ustaliliśmy, mężczyzna nie żyje.

31 komentarzy

 1. Wszystkie media podają źródło informacji czyli Radio Zet. Lublin112 nie hańbi się prostą, dobrą zasadą dziennikarstwa.

  • Mamy swoje ustalenia i radio Zet nie jest źródłem tej informacji. Prosimy się tak nie ekscytować.

   • Dlaczego tzw. redakcja jest tak nieodporna na krytykę i uwagi, że, jak pokazuje powyższy przykład, reaguje w sposób typowy dla mediów rządowych?

    • Zawsze reagujemy na bzdurne i bezpodstawne zarzuty. Krytyka powinna być konstruktywna, a nie podparta hejterskimi pobudkami bez krzty wiedzy i argumentów. Tyle!
     Miłego dnia.

  • Misiek- czyli dziennikarz tego radyjka osobiście znalazł te zwłoki i z wierzchowca zrzucił szeryfowi pod drzwiami. Normalnie Clint Eastwood.

 2. Ci co go ścigali mają krew na rękach.

 3. Mundurowi sprawdzają też, czy nikt nie pomagał mu w ukrywaniu się. Niech też sprawdzą czy nikt mu nie pomagał w powieszeniu się.
  Bo wiem, że jakbym ja był rodziną owej katowanej żony, chętnie bym mu pomógł.

 4. Misiek twoja mocna stroną, jest ręką,użyj czasami bo ci ciśnienie skacze.

 5. Jaka to jest głupota polskiego prawa – szukali go ze zdjęciem i danymi, ale jak zmarł, trzeba mu oczy zasłonić, bo ochrona wizerunku.
  Tak samo ze skazaniem. Jak poszukują listem gończym, pełne informacje, po wyroku skazującym inicjał zamiast nazwiska i pasek na oczy…
  Na zachodzie gęba i pełne nazwisko są normą, szczególnie po ujęciu i skazaniu.

 6. O tym, że ktoś umrze w dowolnej instytucji, to Lublin 112 ijo ijo i szybko piszemy, bo info z milicji a jak kiedyś na pdoz był zgon, to cisza w eterze.

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  Redakcja reaguje zupełnie normalnie ,bo nie wolno wytykać chwili opóźnienia w podaniu danej informacji, może i radio Zet było szybsze

 8. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ja miałem gorzej ,jak zwróciłem uwagę policjantom z miejscowego posterunku,że źle robia to mi zagrozili więzieniem i żebym ich nie denerwował,a ten człowiek co mnie prześladował przez wiele lat jest nietykalny ,bo mi policjant powiedział, że na niego nie wolno się skarżyć

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  Znajomości, układy i kolesie mają władzę absolutną i wszystko im wolno

 10. Doigrała się.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas