690 680 960

Ścigali go blisko tydzień. 40-latek podejrzany o zabójstwo swojej żony nie żyje

Tomasz H., który od minionej niedzieli był poszukiwany jako podejrzany o zabójstwo swojej małżonki został wczoraj odnaleziony. Jak ustaliliśmy, mężczyzna nie żyje.

Policja zakończyła poszukiwania Tomasza H., podejrzewanego o dokonanie zabójstwa swojej małżonki. Chodzi o zdarzenie, jakie miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek, 24/25 lipca, w jednym z mieszkań przy ul. Odkrytej w Warszawie. Członkowie rodziny odkryli tam zwłoki kobiety. Na jej ciele znajdowały się rany kłute klatki piersiowej, szyi i barku oraz ślady duszenia.

Policjanci szybko ustalili, że związek ze śmiercią kobiety może mieć jej mąż. Śledczy dodają, że z zabezpieczonych na miejscu śladów, jak też poczynionych ustaleń wynika to jednoznacznie. Dlatego też za 40-latkiem wydany został list gończy.

Mężczyzna ukrywał się na Lubelszczyźnie, a dokładniej w okolicach Zamościa. W piątek wieczorem policjanci natrafili na jego zwłoki na terenie woj. podkarpackiego. Jak ustaliliśmy, wszystko wskazuje na to, iż popełnił on samobójstwo przez powieszenie. Obecnie trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Mundurowi sprawdzają też, czy nikt nie pomagał mu w ukrywaniu się.

(fot. Policja)

31 komentarzy

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  Ty ty znasz moją historię,co ty moz aż wiedzieć o krzywdzie lidzkiej,ty pewnie kierujesz się w życiu empatią i altruizmem i chronisz nie tylko własną żonę i dzieci tylko również tych ludzi,którzy nie mają z tobą układów i znajomości.Poki żyje będę pisał o krzywdzie lidzkiej by może kolejne generacje milicji i policji wspólnie z ludźmi na wsi nie marnowali komuś życia, poprzez zasadę kolesiostwa układów i znajomości

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Yy ,,czyli pokazywanie permanentne ludziom że źle robią jest złe? pokazywanie ,że świat kieruje się układami i znajomościami nie jest jest dobre.Nikomu nie jest potrzebna,prawda,bezinteresowna pomoc,,uczciwość, pracowitość- te cechy to oznaka słabości i strachu .

 3. Brawo on, oszczędził nam wszystkim kasy, a policjontom i sądom dużo czasu. Jednak niektórzy potrafią się zachować.

 4. Tutaj niema czego komentować. Tylko „tam” będzie sądzony sprawiedliwie. Zresztą każdy z nas.
  Bogaci pełni pychy księża jak i prości robotnicy. Przed Bogiem każdy równy. …..

 5. Teraz można mu skoczyć !

 6. jak ten od respiratorów „wziął i umarł”

 7. To było z miłości i zazdrości kochał ją na pewno dlatego tak skończył. Bandyta czekał by dziś na sprawę

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas