Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rząd obiecał miliony dla gmin, aby zachęcić do udziału w wyborach. Pieniądze trafią do większości samorządów

Jak już wiadomo, frekwencja w wyborach parlamentarnych była największa w dziejach III RP. To oznacza, że większość gmin powinna otrzymać obiecane przez rząd środki w ramach bonusów frekwencyjnych.

38 komentarzy

 1. PIS WYGRAŁO te wybory i może robić co chce zgodnie z wolą narodu. PIS ma większość z Konfederacją i PSL, a PSL się zgodzie gdy Ziobro ujawni na nich haki. Nigdy więcej Peło u władzy.

 2. Tusk na pewno da 😉

 3. pissboty jeszcze liczą na forsę z ministerstwa sprawiedliwości , pisząc takie bzdety

 4. No i w końcu zabiorą 13 i 14ki, pińcet +, 800+, wakacyjne i wolne przejazdy mpk i darmowe książki, i laptopy do zwrotu, dzieci jak kiedyś będą chodziły w ubraniach po starszym rodzeństwie, a o wyjeździe na wakacje to będą mogli pomarzyć, w końcu place zabaw nie będą stały puste. Dziękuję za uwagę.

  • Życie ci tym uratowali? Nieudacznik.

  • Dzięki temu ludziom zabierze się mniej pieniędzy i będą mieli za co kupić bilet komunikacji, wyslac dzieci na wakacje gdzie się chce, a emeryci wrócą do roku który ma 12 miesięcy, za to będą zwolnieni z płacenia podatku co i tak im się bardziej opłaci.

  • i bardzo k . . dobrze! do roboty się bierz, a nie czekaj na darmową kasę od państwa (podatników)! zlikwidowac wsio! i obniżyć podatki żeby ludzie lepiej zarabiali ! 🙂

 5. PIS won dośc okradania Polaków , Koryto się skończyło 70 procent Polaków jest przeciw PIS takie sa fakty

  • PIS przede wszystkim DAWAŁO! wszystkim a nieudacznicy z peło tylko wyprzedawali i rujnowali majatek narodowy juz mowia ze sprzedadza orlen- zacznie sie jazda bez trzymanki! mega prywatyzacje – czyli oddawanie majatku kazdemu za byle co aby narod został goly i wesoły

   • Pis DAWAŁO to jedyny wasz argument. To, że rozkradli kraj się nie liczy. Tym dawaniem przekupili was i uciszyli. Wy nawet na Putina głosowalibyście jakby dawał.

   • Dawało? Mi zabierało prawie 50% dochodów w różnych podatkach.

    • Mi też zabierali i nic nie dawali. Okradali pracujących, żeby plusami przekupić niedorajdy życiowe i dzieciorobów z nizin społecznych, ot cały fenomen pisu. Na szczęście to już jest koniec.

    • Zuza, oni nie wiedzą, że pieniądze nie biorą się z nieba, tylko mają obieg zamknięty, więc skoro dają, skądś trzeba je wziąć. Ale to już za gruby proces myślowy.

 6. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Na razie jednak nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie nastąpi przekazanie im obiecanych funduszy, bo nie wiadomo czy i kiedy rząd dostanie kredyt na zakup nowych drukarek do pieniędzy.

 7. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Zapomniałem dodać, że tak to jest jak się wyżej s*ra, niż się du*pę ma.

 8. A ja dalej czekam na 100 mostów, 1 000 000 narodowych aut elektrycznych, obniżony VAT do 22%, mieszkanie+ i na 3 miliardy drzew.

 9. Pieniędzy nie ma i nie będzie.

 10. No teraz jest kwik płacz lament wszelkiej maści wielbicieli PIS bo OT zacznie się czas rozliczen ujawniania przekrętów ale też skoniczy się czas wielbienia bandyterki na wszelkie możliwe sposoby

Dodaj komentarz