Wtorek, 20 lutego 202420/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ruszyły prace przy budowie obwodnicy Dzwoli. Trasa ma być gotowa za dwa lata (zdjęcia)

Rozpoczęły się prace przy pierwszej w naszym regionie trasie w ramach programu budowy 100 obwodnic. W 2025 roku kierowcy ominą Dzwolę a mieszkańcy tej miejscowości odetchną od ciągłego ruchu pojazdów.

17 komentarzy

 1. Niech skończą lepiej w końcu rondo w Krasnynjorku. 4 lata budują coś co inni robią w rok. Gdzie tam jest wójt czy inny pas*orzyt tego bajzlu?

  • Nie rozumiesz że termin uległ korekcie, bo trzeba było wymienić cały grunt bo były cieki wodne i osiadał ? We wrześniu ma być skończone o ile już nie skończone ? !

 2. zostańcie tam z tymi łopatami, przydacie się do czegoś

 3. Jak za Gierka,byle tylko prasa zrobiła zdjęcie lokalnym kacykom.

  • Gierek wiecznie żywy – wybory, panie ido… Podobie jak za tamtych czasów; parę lat dobrobytu (to moje dzieciństwo) chałwa w sklepach, ptasie mleczko, sezamki a potem kartki, wyroby czekoladopodobne, kolejki po papier i długi, długi – nie tak dawno spłacone. Teraz tez nikt suwerenowi nie wmówi że białe jest białe a ich wnuki będą spłacać 13 i 14-tki emeryckie. Ale co tam, po nas choćby potop… Jeszcze ciekawiej, że wracamy do Gomułki z 1968r., który zdejmował „Dziady” wg Dejmka. Współczesna dyktatura ciemniaków zajęła się filmem Holland, po obejrzeniu buchnietych fragmentów albo bez oglądania. I rzekomym obrażaniem Polaków i munduru. To nasza polskość i patriotyzm są tak mizerne, że jakikolwiek FABULARNY film jest w stanie to podważyć??? Słabo…
   A łopaciarze w gajerach do autokaru i dawaj gdzie indziej wbijac łopaty i otwierać i przecinać. Widocznie ciemny lud to kupuje.

 4. Ale ale, gdzie jest facet w kiecce?

 5. a czemu nie skończyli tylko zaraz po zdjęciach się rozjechali? Tak jak z budą nowej remizy strażackiej pod Janowem Lubelskim. Teren gdzie niedawno się fotografowali zarasta już chwastami i nie widać nawet ani jednego robotnika.

 6. W dobie koparek ile szpadli musieli kupić na inaugurację prac;)

 7. Niech ci wszyscy z łopatami zostaną tam na miejscu i przysłużą się Polsce i regionowi w najlepszy możliwy sposób – pracą fizyczną.

 8. przed wyborami lansik z łopatami hehe żenuła!

 9. Za obecnej władzy wiele dróg poprawiono i wybudowano nowych, pamiętam za PO wschodnia ściana była zapomniana !

  • A jakie to drogi, możesz wymienić? Oczywiście te bez współfinansowania z środków UE.

  • to jest prawda ! pamiętne słowa u sowy jednego z pełowskich ministrów ;” ch z tą POlską wschodnią” ;/

 10. Muszą się streszczać bo wybory tuż tuż a do 100 jeszcze daleko.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo