Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Motocykl uderzył w barierkę i drzewo. Nie żyje młody mężczyzna (zdjęcia)

W niedzielę rano pod Kraśnikiem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocykl, którym podróżowało dwóch mężczyzn, uderzył w przydrożną barierkę i drzewo. Życia jednego z nich nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 6.40 na ulicy Ludmiłowskiej w miejscowości Spławy Pierwsze w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że motocykl z dwoma mężczyznami uderzył w przydrożną barierkę i drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że dwóch mężczyzn jechało na motocyklu typu „cross” i w pewnym momencie, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechało i uderzyło w przydrożną barierkę, a następnie drzewo. Policjanci przybyli na miejsce rozpoczęli akcję reanimacyjną, po chwili dołączyły straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego oraz ekipa śmigłowca LPR.

Mimo prowadzonych czynności ratunkowych życia jednego z mężczyzn nie udało się uratować. Drugi trafił z obrażeniami ciała do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia oraz ulica Ostrowiecka jest zablokowana, policjanci zalecają objazdy. Trwają dalsze czynności na miejscu zdarzenia. Są one prowadzone pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

Zdjęcia: KP PSP Kraśnik

PRZECZYTAJ

Zderzenie samochodu osobowego z radiowozem w Lublinie (zdjęcia)

Autor: redakcja

25 komentarzy

 1. Kierowcabombowca

  Jeżeli kierowca przeżył to powinien dostać niezłą karę. Plus z powództwa cywilnego od rodziny ofiary.

 2. Kto zginął, pasażer czy kierowca?

 3. To dlatego że 5G zakazane w Kraśniku

 4. Lekarz ostatniego kontaktu

  Sie porobiło

 5. Wszyscy się zmieścimy…?

 6. Odi Profanum Vulgus

  „w pewnym momencie, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechało i uderzyło w przydrożną barierkę, a następnie drzewo”

  Skoro najpierw przywalił w barierkę, a potem w drzewo i to z taką siłą, że jego kompan zginął, to chyba znaczy, że tą tajemniczą, nieustalona przyczyną była chyba prędkość, prawda?

 7. Ja wam wszystko wyprostuje

  Czy motocykl typu „CROSS” był zarejestrowany i miał obowiązkowe ubezpieczenie OC ???

 8. Opony na asfalt, jak widać na załączonym obrazku.

Dodaj komentarz