Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na rynku w Kazimierzu Dolnym królować będą lokalne przysmaki oraz rękodzieło

Lokalna Grupa Działania Zielony Pierścień organizuje dziś kolejne wydarzenie, w którym główną rolę grają produkty lokalne. Tym razem producenci rozstawią swoje stoiska na rynku w Kazimierzu Dolnym. Warto odwiedzić to miejsce.

Kiermasze Produktów Lokalnych cieszą się sporym zainteresowaniem. Można bowiem na nich znaleźć wyroby od lokalnych producentów, którzy prezentują lokalne dziedzictwo kulinarne i rodzime rękodzieło. Tym razem z ich ofertą będzie można zapoznać się na Rynku w Kazimierzu Dolnym. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do późnego popołudnia.

Całość organizuje Lokalna Grupa Działania Zielony Pierścień, która skupia członków z okolic Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Puław. Tym razem wśród wystawców będą m.in.: Siedlisko Małgorzaty; La’Lawenda; Z Pola i Lasu; Rodzinne Gospodarstwo „Manufaktura Różana”; Swojskie wędliny M.Z. Kruk; Miód z okolic Nałęczowa – Pasieka Wędrowna Adam Boguta; Klimaty Pracownia Fusingu; Słońcem posłodzone w słoiki zakręcone; Gospodarstwo Rolne Kisielewskich; Swojskie wyroby od Jasia; Winnica Giermasińskich Kazimierz Dolny; Nałęczowskie Kwiaty – Świeca Ekologiczna; Pleciona Natura; Pracownia Zawada oraz oczywiście Chmiele Nałęczowskie.

Warto skorzystać z okazji i zaopatrzyć się w smaczne i zdrowe produkty jak też wyroby rękodzielnicze, gdyż kolejne takie wydarzenie zaplanowano w tym miejscu dopiero na początku czerwca. Co ważne, na klientów kiermaszu czekać będą upominki od wystawców. Ich losowanie zaplanowano o godz. 15.00 na środku Rynku przy Studni Szczęścia.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz