Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poznała przez internet „amerykańskiego generała”, wysłała mu 65 tys. zł, aby do niej przyjechał. Wtedy przestał odpisywać na wiadomości

Pomysłowość oszustów, którzy wymyślają coraz to nowe sposoby aby wyłudzić pieniądze, zaskakuje nawet policjantów, którzy przez wiele lat służby mieli już styczność z wszelkiego rodzaju przestępstwami. Jednak łatwowierność poszkodowanych osób, czasami może zaskoczyć jeszcze bardziej.

66 komentarzy

  1. taki sam scenariusz był w „policjantki i policjanci”

  2. Nie ma się co tak emocjonować. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. To tzw. Nigeryjski przekręt. Tamtejsi czarni całymi dniami siedzą w kafejkach, jeden obok drugiego, i w taki sposób nacinają naiwniaków.

  3. Jak w kiepskim filmie… Haha

  4. Ze mną usiłował nawiązać kontakt generał też na misji w Afganistanie i pracownik Pentagonu.Nawet umieścił zdjęcie .Jak poszperałam w Internecie to rzeczywiście taka osoba istnieje i została odznaczona przez Prezydenta USA jakimś wysokim odznaczeniem.Podpuszczałam faceta kilka dni i wstawiał tekst,ze szuka kobiety bo jego żona zmarła,ma adoptowanego syna,podobam mu się bardzo,nie piję,nie palę,chrześcijanka jestem,a on samotny siedzi w namiocie na pustyni i już po 1 dnu tęskni za mną i powinniśmy się jak najszybciej zobaczyć.I on najchętniej już by przyjechał do mnie,ale nie z pustymi rękami,a najlepiej jakby przywiózł mi wyposażenie dobrego warsztatu samochodowego to ja bym otworzyła warsztat i miała dużą kasę,ale on teraz nie ma pieniędzy,a warsztat już można kupić,to okazja bo wiele osób chce go kupić.Potrzebna mu KASA,a Bank każe czekać. Nazwałam go złodziejem rożsamści i oczywiście zamilkł na wieki.

Z kraju