Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

22 komentarze

 1. jeden z drugim nawet gaśnicy nie wyciągnie

  • Złociutki – gaśnica samochodowa auta osobowego nic tu nie pomoże. Jest za mała na taki ogień.

 2. Wiklinowy nocnik

  renault nie gasic, niewarto…

  • Gasić, gasić tu chodzi również o bezpieczeństwo innych kierujących, a co by było gdyby nastąpił wybuch i odłamki z pojazdu uderzyłyby w przejeżdżające obok pojazdy wyrządzając szkody lub zagrażając życiu innym uczestnikom ruchu ?

   • Wybuch?
    Gimbazo kochana, jaki wybuch?
    Umyć ząbki, paciorek i spać
    … tylko rączki na kołdrze a nie pod!
    Po egzaminie gimbazjalnym radzę złożyć podanie o staż w Mon, podobno ostatnio szukają wierzących w wybuchy,o twarzach cherubinów.

    • Żal mi takich ludzi jak ty, w wirtualnym świecie wielki cwaniaczek a w prawdziwym świecie ofiara losu. A co do wybuchu to radzę wrócić na lekcję chemii i dowiedzieć się o substancjach łatwopalnych bo widzę że kolega jakiś wymierny jest ze swoją wiedzą na ten temat albo po prostu typowego hejtera chciał tutaj pokazać, bez sensu.

     • Kochaniutki.
      Samochody to wybuchają… na amerykańskich filmach.
      W rzeczywistości palą się, ale nie wybuchają.
      Nawet płonący samochód z pełnym zbiornikiem gazu (czy to LPG czy CNG) spali się, a nie wybuchnie.
      Jedyna sytuacja, w której może dojść do wybuchu gazu to próba uruchomienia samochodu z nieszczelną instalacją gazową. Jak już się pali, to na pewno nie wybuchnie.
      Ale nie ucz się, nie wierz… wierz w pancerne brzozy, hel i wybuchy… kariera w MON czeka 🙂
      To ty badziewiaczku jesteś typowym, tępym hejterem, wychowanym na lasujących mózg filmach i propagandzie dla maluczkich.
      Bredzenie o wybuchających samochodach jest potwornie szkodliwym mitem. Ile to osób spaliło się żywcem w płonących autach, bo kretyni wierzący w wybuchające zbiorniki paliwa, bali się podejść z gaśnicą (bo przecież wybuchnie)? Dlatego też tak ostro i stanowczo walczę z kretynizmem, z zabobonem, z wsiowym przesądem twierdzącym, że samochody wybuchają.

  • A masz cos do renaulta pajacu z wieśwagena?? Gdyby tam amator garażowiec nie wkładał łap to nic by sie nie stało i te auta Jak należycie sie dba to sie odwdzięczają bezawaryjnością a te mity o renuwkach i francuzach jjjakie ttoawaryjne włóż między bajki!

   • masz rację renia właściwie serwisowana odpłaci się bezawaryjną jazdą – moja ma ponad 335 tys. przebiegu. wsiadam i jadę – ale pamiętam o terminach serwisowych

  • Twojego auta też nie… domu też nie…. Ugasić twój brak mózgu. 3 miechy w Abramowicach to chyba za mało

  • Ty to jednak nie jesteś normalny, tak delikatnie mówiąc, wiklinowy łbie.

 3. W wiklinowy nie warto.

 4. Borys (oryginał)

  Pewnie jakiś Janusz elektryki samochodowej.

 5. Gaśnica 1kg te co są sprzedawane do samochodów osobowych za 20 zł to kpina jest. W tej gaśnicy jest nabój jak w autosyfonie, który przebija się iglicą przy odbezpieczaniu. Raczej mała szansa że nabój uda się dobrze przebić i w ogóle jest w nim sprężony gaz. Raczej kompletna ściema bo sprawność takiej gaśnicy jest niemierzalna. Więc poco chińczyk ma tam w ogóle jakiś tam gaz sprężać ?

 6. Blachy zasłońcie może sobie nie życzy ujawniania nr…

 7. nie wiem czemu ale juz widze kolejne renault z tych po 2000 roku ze sie spalilo ,zazwyczaj jak gdzies widzialem to palil sie scenic II albo megane II chyba cos maja z elektronika jakies problemy

 8. reakcje tych co nagrywali bezcenne. Gorąco ci się zrobiło kierowco z drugiego nagrania ?

 9. Ludzie dlaczego w jesteście tacy?? W każdym zdarzeniu widzicie milion pobocznych problemów. Zero zrozumienia i sto głupich odzywek i każdy mądry szok co za świat!!!!

 10. W niedzielę będzie na giełdzie. Świeżutki, niebity, pierwszy właściciel, laleczka…:):):)

Z kraju

Polityka i społeczeństwo