690 680 960

Potrącenie nastolatki na trasie Lublin – Biłgoraj. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

W piątek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do wypadku z udziałem pieszej. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

23 komentarze

 1. Gdyby zmazać to PdP to byłoby bezpieczniej. A jeszcze lepiej to wyłączyć oświetlenie. Wtedy osoby przechodzące by bardziej uważały podczas przechodzenia. I wzorem Rosji, gdy pieszy przechodziłby nieuważnie, to jeszcze kolce powinny się wysuwać z nawierzchni i ranić po nogach.

  • Prościej wymagać, żeby pieszy uważał na siebie, niż wymagać by kierujący zatrzymał pojazd przed PdP, gdy widzi się wchodzącą osobę. Przecież wiadomo, że ludzie zbliżają się PdP żeby gdyby zbierać, albo potrzeć w gwiazdy, a na pewno nie po to by przejść na druga stronę.

 2. Większego drogowego bubla jak ta droga to się chyba nie dało zrobić.

  • No tak. Taki bubel, że liczba śmiertelnych potrąceń spadła o 1/3 i coraz rzadziej czytamy o potrąceniach pieszych na lublin112.

 3. Ma ktoś pomysł, dlaczego kierującemu nie chciało się zatrzymać przed PdP? Zwolennik starych przepisów, czy nie wykorzystany karnet na „mandaty po staremu” ? A może składka OC za mała?

 4. A czym abo komu podpadła OSP JABŁONNA że jeszcze starą taksówka jeździ ?

 5. Znowu kierowca, którego zaskoczyło pojawienie się pieszego na przejściu dla pieszych?

 6. Stara ale w nowej zabudowie

 7. Ten Jelcz to nie powinien od 20 lat w muzeum stać? Wstyd żeby taki złom jechał na interwencję…

 8. Mnie uczyli żeby przed przejściem przez drogę spojrzeć w lewo potem w prawo i znowu w lewo , jeśli nic nie jedzie to dopiero można przechodzić a teraz czego uczą ?????? Że piechur ma pierwszeństwo …..no to macie to pierwszeństwo , połamance i trupy na drogach ….

  • ☆☆☆⭐⭐⭐

   Polać mu, dobrze gada👍

   • To w takim razie rozwiąż moje wątpliwości.
    1. W takim razie po co wyznaczać na drodze PdP?
    2. Jeżeli już na drodze są PdP, to po co z nich korzystać?
    3. Podałeś zasady ruchu wpajane przedszkolakom. Istnieją jeszcze jakieś inne? Może są jakieś dotyczące kierujących pojazdami?
    4. No i co po tym, że Ciebie tego uczyli? Wszystkich innych potrąconych na drogach też tego uczyli. I co po tej nauce? Najniebezpieczniejszy kraj w UE.

  • No to czyja jest wina w tym, że komuś się nie chciało zatrzymać przed PdP?

  • A nie uczono Cię tego, że nawet mając zielone, należy się zatrzymać i upewnić, że pierwszeństwo przejazdu jest Tobie udzielane? Że kierujący ma pierwszeństwo …..no to macie to pierwszeństwo , połamance i trupy na drogach ….

   Nie zapomnij tego samego napisać, pod każdym innym artykułem, w którym ktoś komuś nie ustąpi.

 9. Ten Jelcz niedawno, może 2-3 lata wstecz, przeszedl generalny remont. Wszystko pomalowane świeżym lakierem. Nawet zabudowa za kabiną jest świeższa. Więc muzeum jeszcze musi na ten egzemplaż poczekać.

 10. Ten Jelcz niedawno, może 2-3 lata wstecz, przeszedl generalny remont. Wszystko pomalowane świeżym lakierem. Nawet zabudowa za kabiną jest świeższa. Więc muzeum jeszcze musi na ten egzemplaż poczekać.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas