690 680 960

Policjanci ujawnili ponad 90 wykroczeń podczas sobotniej akcji „Stop Agresji na Drodze” (zdjęcia)

W minioną sobotę wieczorem lubelscy policjanci przeprowadzili na terenie miasta działania pod kryptonimem „Stop Agresji na Drodze”. Ich celem było ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących, którzy w rażący sposób naruszali przepisy ruchu drogowego.

21 komentarzy

 1. bezprawie i niesprawiedliwie

  Przydałaby się akcja stop plandemii jeszcze

  • Jakim to trzeba być frajerem żeby nie spać do drugiej w nocy tylko po to żeby przyjechać pod Olimp zakręcić dwa bączki swoim BMW gruzem i uciec jak szczur do garażu.

  • Przydałaby się akcja „stop foliarzom” i ich wysrywom w internecie.

 2. Wygonili ich z parkingu i pózniej to barachło speedowe ryczy po całym Lublinie. Policja to powinna na kazdej ulicy zaczaić się czekac na takiego ryczacego rajdowca. Za zakłócanie ciszy nocnej też powinni zacząc karac. Ci pseudo kierowcy śmieją się z ludzi którzy pracują w dzień a w nocy chcą odpocząć, bucząc swoimi gratami około północy.

 3. ilu było śród zatrzymanych bolciarzy ?

 4. Gdyby był tor… Gdyby było tor, to i tak działo by się to samo. Jest dokładnie tak samo jak z nielegalnym parkowaniem, gdy w zasięgu kilku minut znajduje się kilka wielopoziomowych parkingów. Wygodniej i taniej jest zaparkować na chodniku niż legalnie, prawidłowo na wolnym parkingu.

 5. Państwo policyjne w całej okazałości!

 6. Jazdy na jednym kole po spółdzielczosci pracy przez motocykle to norma i te dziurawe tłumiki co za buraki w tym mieście inspiracji.

 7. Większość to buce którzy wrócili z zagranicy pokupywali szorty i szpanują po ulicach w nocy to takie pipy z małymi móżdżkami.

 8. Takie akcje powinny byc na codzien. Ten co podpisyje sie jako ksiondz niech jedzie do Niemiec i .tam zobaczy na co policja zbiera kase /moze na wspieranie folksdojczy/

 9. Cham nie wie co to cisza nocna przecież utrzymują go rodzice i do pracy chodzić nie musi.

 10. Kropla w morzu potrzeb i mandaty po 100zł

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas