Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

21 komentarzy

 1. „”ktoś sypnął””

  • Cichobiorek Cichodajek

   Pewnie sąsiedzi – z „wdzięczności” za to, że ich nie zaprosili i pili sami.

 2. świętują, po katolibsku. Tydzień przed i tydzień po. A w hotelu to obsługa hotelu miała się zając dziećmi. Proste. pewnie beneficjenci 500+

  • Ty pewnie impotent, że 500+ zazdrościsz i złom na prytę musisz zbierać?

   • w przeciwieństwie do Ciebie nie piję pryty i dzięki temu mam mózg, bo że go nie masz udowodniłeś bezbłędnie. Jestem na tyle pracowity że 500+ mnie nie interesuje. Szkoda tylko że z moich podatków dają dla nierobów i patologii. Pewnie bierzesz?

 3. Pomyślcie – gdyby rzeczywiście za taką „opiekę” zamykano wszystkich rodziców, chociaż na rok, to mus byłoby rozbudować nie tylko nasze „kochane” kryminały, ale wybudować sporo nowych domów dziecka, czy innych biduli.
  A na to naszych rządzących nie stać, chociażby dlatego, że i ich dzieci trafiałyby do bidulów.
  W tym przypadku najprawdopodobniej będą „zawiasy” i kilka 500 plus pójdzie na minus.

 4. trwa okres świąteczny i normalne jest że spożyć trzeba ale zawsze się znajdzie jakaś menda co zamelduje . Kapusiom mówimy stanowcze nie

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   andrzeju – gdyby tylko pili i zachowywliby się, nie twierdzę, że kulturalnie, ale chociaż jako tako, to nikt by nawet na to nie zwrócił uwagi, ale jak może darli ryje jak szlachtowane świnie i nie reagowali na uwagi, to było mus zakapować „komu trzeba”.

   • W artykule, zapewne przez wrodzoną dyskrecję nie wspomniano o wieku, owych tak strasznie krzywdzonych dzieci – może były na tyle rozgarnięte, że same postanowiły sie pozbyć nadmiernej ilości pieniędzy w rodzinie.

 5. Dyrdymałko Eustachy

  Ten kto zadzwonił „po kogo trzeba” bardzo wąsko myślał, że narobi kuku owym rodzicom, a nie pomyślał, że tak naprawdę większą krzywdę robi właśnie tym dzieciom.
  Przecież jak dowolnej wysokości sąd zasądzi jakąkolwiek karę grzywny to może dzieci nie dostaną butów, spodni, czy czegokolwiek tam.
  O dobrym komputerze nawet nie wspominam – takimi zbiórkami zajmuje się Redakcja 112.

 6. A to dzieci w wieku 16 i 17 lat.

 7. 500p500plus się leje jak do pracy nie trzeba chodzić za darmo pieniądze dostają to i opić trzeba

 8. Patologia w tym nendznym mieście z resztą jak miasto tacy ludzie…

 9. Ja to się zastanawiam czemu nie ma takiej reakcji w patologii… Tylko mają dzieci piją biją i 500+ biorą ….

  • Proszę. Jakaś potwora co nie może znależć amatora a lata „świetności” ma za sobą? Zdejmij prezerwatywę ze świeczki a nóż się uda?

 10. Policja to nie ma ważniejszych spraw? Przecież dzieciaki były też pod opieką innych gości i personelu hotelu. Więc o co kaman?

Z kraju