Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Obywatel Gruzji, wykonujący przewóz osób, stanął przed sądem. Odpowiada za doprowadzenie pasażerki do innej czynności seksualnej

Widząc, iż pasażerka znajduje się pod wpływem alkoholu, przesiadł się na tylne siedzenie. Objął 24-latkę i zaczął całować. Na szczęście kobiecie udało się uciec. Rozpoczął się jego proces.

W piątek, przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód, rozpoczął się proces kierowcy pojazdu taxi, który realizował zamówienia dokonane za pomocą jednej z popularnych aplikacji. Pochodzący z Gruzji mężczyzna został oskarżony o molestowanie jednej z pasażerek. Chodzi o zdarzenie, jakie miało miejsce w nocy z 13 na 14 kwietnia ub.r. na terenie Lublina.

Jak ustalili śledczy, 24-letnia mieszkanka Lublina wracając z imprezy, zamówiła kurs, aby dotrzeć do domu. Za kierownicą pojazdu, który po nią przyjechał, siedział obcokrajowiec. Mężczyzna przez całą drogę zagadywał kobietę, namówił ją nawet do zaśpiewania z nim piosenki w samochodzie. Nic nie wskazywało, iż może mieć złe zamiary. Dlatego też pasażerka kontynuowała jazdę.

Kiedy jednak dojechali do celu, kierowca zatrzymał pojazd a następnie przesiadł się na tylne siedzenie. Stosując przewagę siły fizycznej, oraz wykorzystując fakt, iż wracająca z imprezy pasażerka była nietrzeźwa, nie pozwolił jej wysiąść a następnie przytrzymując kobietę, zaczął ją m.in. całować. Nie reagował też na jej zdecydowany sprzeciw.

W pewnym momencie 24-latce udało się wyrwać i uciec z samochodu. Kiedy po tym wszystkim, co ją spotkało doszła do siebie, udała się na komisariat i złożyła zawiadomienie o usiłowaniu gwałtu. Funkcjonariusze nie mieli problemów z ustaleniem sprawcy i został on zatrzymany. Następnie doprowadzono go do prokuratury, gdzie odbyło się jego przesłuchanie a także przedstawiono 36-latkowi zarzut doprowadzenia pasażerki do innej czynności seksualnej.

Zurab T. nie stawił się dziś w sądzie. Jego adwokat złożył wniosek o wyłączenie jawności procesu, co argumentował ochroną interesów pokrzywdzonej. Sędzia się do niego przychylił i zadecydował, iż proces będzie się toczyć za zamkniętymi drzwiami. Oskarżony przebywa na wolności, jednak zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Otrzymał też zakaz jakichkolwiek kontaktów i zbliżania się do pokrzywdzonej oraz zarobkowego przewozu osób. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

20 komentarzy

 1. Pierwsza chciała a później

 2. Mają immunitet bo jeden z konusów ich zaprosił. On leży, a oni fikają !

 3. Więcej gruzinów nawieźta. Wpuśćmy ich potem się sprawdzi kim są…
  Okradają mieszkania, handluja narkotykami, jeżdżą pijani, pobili aktora, robią wałki na taxi w Warszawie. Trzeba ich wszystkich wywalić a nie importować gruziński półświatek. Kto to wpadł na tak głupi pomysł, żeby ich do Polski zapraszać.
  Policja nie może się zajmować normalnymi sprawami bo co chwilę z tym pajacami jest problem. Procentowo największa liczba obcokrajowców popełniająca przestępstwa to gruzini…

  Wpuśćmy ich, potem się sprawdzi kim są. Właśnie tak się kończy…

 4. Zachował się romantycznie. Co i rusz ktoś mówi że lubi spontan, no to właśnie było spontaniczne zachowanie, zakochał się od pierwszego wejrzenia a pani była przychylna więc przystąpił do zalotów i macanek. Jednak okazało się że to wielkie nieporozumienie. Dlatego przed akcją należy uzyskać świadomą zgodę wybranki.

 5. Ciekawe czy nadal wozi ludzi?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport