690 680 960

Nissan wpadł do rowu. Kierowca miał sporo szczęścia, tuż obok byli ratownicy (zdjęcia)

Kierowca nissana stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wpadło w poślizg a następnie zjechało do rowu. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 19 w miejscowości Klementynów w gminie Niedźwiada w powiecie lubartowskim. Na drodze wojewódzkiej nr 815 Lubartów – Parczew samochód osobowy wpadł do rowu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jednak dosłownie chwilę po zdarzeniu, pojawili się ratownicy z transportu sanitarnego, którzy przejeżdżali tą trasą.

Od razu zatrzymali się, powiadomili służby ratunkowe i ruszyli na pomoc poszkodowanemu mężczyźnie. Został on ewakuowany z rozbitego auta, okryty kocem termicznym a następnie przekazany przybyłym po kilku minutach ratownikom ze straży pożarnej.

Na miejscu pracują teraz policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Za wolno jechał, gdyby ciut szybciej spoko pokonałby ten rów i odległe o 100 metrów drzewo okazałoby się być przydrożnym drzewem 😆

 2. Ręce konserwowane

  Szybci, szybci grochówa stygnie!

 3. Co wy lamusy wiecie o bocznych drogach , wczoraj widziałem jak elektrycy poruszali się autem z napędem 4×4 i ściagneło ich do rowu , jaka szybkość , po prostu zalega gruba warstwa śniegu i jest ślisko.

  • no nie konieczne do końca zgadzam się z Tob KOLEGO… ślizkość -OK masz racje ale auto 4X4 + lód —-słabo słabo to widzę Wysoki środek ciężkości sprawia że jak cokolwiek zaczyna się z nim dziać to marne szanse żeby wyprowadzić auto na prostą, kwestia opon -większość (z mojego doświadczenia) właścicieli takich aut ma opony nie odpowiednie (wielosezonowe) bądź tez zimowe ale w słabej kondycji (no bo przecież ON ma 4×4 i poradzi sobie) tak może trochę w błocie, może w śniegu ale lód jest bezlitosny i nie ma kompromisów albo masz konkret oponę i jedziesz albo….
   Jesli już to 4×4 (Syncro ,4motion 4matic nie śmiertelne Quatro)w normalnym aucie (typowa osobówka) i dobre opony
   PS. ,,najechałem na ten wypadek wczoraj chwilę przed przyjazdem straży

 4. Zarządca drogi 815 Zarząd Dróg Wojewódzkich zapomniał o jej zimowym utrzymaniu. Pewnie doszedł do wniosku, że jak poniósł nakłady na generalny remont tej drogi to w zimie droga powinna zadbać o swoje utrzymanie sama.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas