Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał zarobić na kryptowalutach, stracił około 60 tys. złotych

Kolejny mieszkaniec regionu padł ofiarą oszustów zapewniających spory zysk z inwestycji w kryptowaluty. Mieszkaniec gminy Chodel stracił około 60 tys. złotych. Sprawą zajmują się policjanci.

18 komentarzy

 1. … biedny nie stracił … bo nie miał … stracił bogaty bo chciwy

  • Rekiny biznesu tfu

   Bogaty? 60k z czego pewnie 60% to te pożyczki które zaciągnął to według ciebie bogactwo? 60 k to grosze za które nic nie kupisz jedynie jakiegoś fiata tipo ani mieszkania ani działki budowlanej nic. Te 60 tys możesz jedynie przejeść. Taka jest Polska rzeczywistość rocznie z tej kwoty wydasz na same rachunki jeśli mieszkasz na wynajmie ze 20 tyś. Jak masz dzieci to jeszcze więcej.

   • Skoro twierdzisz że to grosze, to gdy ci zginie 60 k nie zgłaszaj tego na policję i nie szukaj tych groszy.

    • Rekiny biznesu tfu

     Hehehe biedaku nigdy bym nie dopuścił aby jakiekolwiek pieniążki mi zginęły. Jak jesteś łatwowierny i łykasz bzdury o szybkim zarobku to powodzenia.

 2. haha faktycznie wiarygodni ,bo się znali na finansach

 3. i bardzo dobrze. Tak trzeba robić z nienażartymi chciwcami

 4. Chciwość łatwego zysku wzięła górę.

 5. Żałosne

 6. Kolejny raz dzwoni gość że wschodnim akcentem i wy ludzie jesteście tak łatwowierni. Za wasze pieniądze bawią się teraz w Rosji i na Ukrainie.

 7. Idiota i tyle w temacie.

 8. Nie doczytał małymi literkami na dole. A teraz się żali.

 9. Wieśniaki to jednak tepizna

 10. Pajac. Niby 52 lata a myślenie mohera. Policjanci itp .Mi codziennie przychodzi e-mail ile to już zarobiłem na czymś podobnym .Nie daje się zrobić i od razu usuwam inf. Nigdy się nie logowałem na takich stronach a już prawie jestem milionerem. Tylko wystarczy nacisnąć enter. Bu hahhaah.

Z kraju