Nie miał prawa jazdy, zderzył się z fordem. Usiłował uciekać, został zatrzymany

Jadąc bez uprawnień, samochodem z przeładowaną przyczepką, stracił panowanie nad pojazdem. Zderzył się z fordem, z którego cztery osoby zostały ranne. Dwie osoby z nim jadące uciekły.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 16:30 w miejscowości Tuszów Kolonia. Na drodze Lublin – Bychawa zderzyły się dwa samochody osobowe: nissan i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Na miejsce zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący nissanem mężczyzna jechał w kierunku Lublina. Pojazd ciągnął przyczepkę, która była załadowana dużą ilością drewna. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z jadącym z naprzeciwka fordem.

Podróżujące fordem cztery osoby w tym dziecko, zostały przetransportowane do szpitala. W najpoważniejszym stanie jest kobieta, która jak nas poinformowano, doznała obrażeń wielonarządowych. Tymczasem dwie osoby jadące nissanem uciekły z miejsca zdarzenia. Kierowcę, który także usiłował się oddalić, udało się zatrzymać.

Po kilkudziesięciu minutach w rękach policjantów byli też już obaj pasażerowie. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Nie posiadał za to uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany, będzie też sprawdzony na zawartość w jego organizmie środków odurzających. Droga Lublin – Bychawa przez kilka godzin była zablokowana.

(fot. lublin112)
2017-05-27 21:44:06

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:

Zobacz również

51 komentarzy

 1. Taką przyczepą jeździć bez prawa jazdy? Szok!!! Mógłby przynajmniej jechać 30 na godzinę, żeby nikogo nie zabić.

 2. Rannej kobiecie i jej rodzinie życzę dużo, dużo zdrowia. A temu, co siedział za kierownicą – co najmniej trzech lat za kratami.

 3. W sumie nie ma co gościa już hejtować – nie dość, że pójdzie siedzieć, to jeszcze będzie musiał zapłacić ze 100.000 zł w ramach odszkodowania dla ofiar wypadku.

 4. Nic mu nie zrobią . Handluje samochodami i mam komis i wszystko mam przepisane na żone i rodziców. Mieszkanie i firma na rodziców i jeden prywatny samochod na żone. Ściga mnie taki jeden od kilku lat i nic ze mnie nie może sciagnac. Tez dwa lata jezdziłem bez papierow ale nie patrolem z wieksza od niego przyczepa i do tego przeladowana, kto mu taki pomysl do glowy wbił ?

 5. Nie jest doprecyzowane bez jakich uprawnień.
  Przyczepka jest dwuosiowa i zapewne z hamulcem najazdowym a na taką przyczepkę trzeba mieć prawojazdy jak do ciągnecia lawety dodatkowo taka przyczepka musi przechodzić przegląd corocznie.
  To jest przyczepka dwuosiowa i z hamulcem także jest przystosowana do przewożenia dużych ciężarów i nie może być mowy o przeładowaniu. na podobnych holuje się smaochody

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia