Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miał ponad 4 promile. Doprowadził do zderzenia pojazdów na krajowej 12 (zdjęcia)

Kompletnie pijany kierowca doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 12. Pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mężczyzna wsiadł za kierownicę mając ponad 4 promile.

We wtorek przed godziną 19 na drodze krajowej nr 12 w Pełczynie, na trasie Lublin – Chełm, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Mercedes, 35-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny skręcając w lewo na stację paliw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z naprzeciwka 28-letniej kierującej pojazdem marki Honda. W wyniku zderzenia pojazdów, honda zatrzymała się w rowie.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. 28-latka trafiła do szpitala na badania. Na szczęście nie doznała ona poważniejszych obrażeń.

Jak się okazało kierowca mercedesa był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 4 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Miał ponad 4 promile. Doprowadził do zderzenia pojazdów na krajowej 12 (zdjęcia)

Miał ponad 4 promile. Doprowadził do zderzenia pojazdów na krajowej 12 (zdjęcia)

(fot. Policja Świdnik)

10 komentarzy

 1. ? 4 promile, teoretycznie powinien nie żyć

 2. Kiedy tym moczymordom zaczną zabierać samochody. Jak zabiorą jeden, a potem następne jak będzie ich stać oczywiście na zakup to może przestaną jeździć na bani. Innego wyjścia nie ma.

  • Popieram w 100%. Do tego obligatoryjny areszt 30-dniowy i dotkliwe kara pieniężna wplacona na fundusz pomocy ofiarom wypadków.

  • Immunitet,czyli bezkarność kiedyś się kończy.Przezorny zawsze ubezpieczony czyli polityk nie wprowadzi konfiskaty za coś czego nie wyklucza że i jemu się może zdarzyć.

  • Wyjście jest. Twoje rozwiązania jak najbardziej słuszne ale dodałbym pewien drobiazg. W takim przypadku jak ten, moczymorda powinien trafić na dołek do czasu rozprawy. Kara powinna zaczynać się od trzech miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności w wzwyż a nie jakieś kolejne zakazy. Kara aby była skuteczna, musi być dotkliwa, nieuchronna i natychmiastowa. W przeciwnym razie nic się nie zmieni. Jeden promil powinien być granicą między wolnością a nieuchronną natychmiastową odsiadką.

 3. „Grozi im do ….2 , 5 lat więzienia”. I jak widać na grożeniu się kończy. Jakby z marszu trafiali do aresztu na okres od miesiąca np. do trzech( w zależności od przewinienia pod wpływem), to może to byłaby skuteczniejsza metoda walki z tą patologią…….

 4. Taaa..grozi hahahha. Teraz pewnie dostanie dożywotni zakaz i śmieszną grzywnę, a za kraty trafi dopiero jak po raz enty będzie jeździł po pijaku i kogoś zabije. Jak każdy siniak za kierownicą. Polskie sądy tak nas chronią…

 5. A co innego można robić w Rejowcu? Tylko chlać z rozpaczy.

 6. No ten to 'zawodowiec’ 4.0 i jeszcze jechał — zakaz już miał i co drugi sobie powiesi na ścianie. Aby tak dalej bo już sięgamy dna z tymi zakałami narodu, cdn niestety …

 7. Z takim profilem to ja bym nie umiał chodzic hahaha. Dobry wariatuncio, ciekawe czy prawko ma czy kupil z clubcardu

Wiadomości z info112