Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Miał ponad 2,5 promila. Przyjechał samochodem na leczenie odwykowe

Wczoraj radzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nietrzeźwy przyjechał do placówki medycznej. 44-latek zjawił się tam w celu odbycia leczenia odwykowego.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Suchowola w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Personel medyczny poinformował policję, że do placówki przyjechał pojazdem osobowym kompletnie pijany mężczyzna w celu odbycia leczenia odwykowego.

Radzyńscy policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Okazało się, że 44-letni mieszkaniec Łukowa przyjechał osobowym volvo będąc pod działaniem alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że 44-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Mężczyzna w rozmowie z mundurowymi oświadczył, że rano wypił alkohol w postaci wódki, po czym przyjechał na odwyk do szpitala. Teraz kierowca stanie przed sądem. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. to, że wsiadł i jechał – oczywiście naganne. ale w dobre miejsce się udał, to trzeba przyznać…

 2. stary szybki i wściekły

  Widocznie ma jeszcze świadomość , że potrzebuje pomocy.

  • Bzdura,nigdy nie zmaierzał przestać pić. Leczenie odwykowe potrzebne mu jest do kontynuacji pobierania renty pujackiej.

 3. Człowiek z mózgiem przez długi czas traktowanym alkoholem „pomyślał”, że jak na odwyk, to trzeba jechać w normalnym dla niego stanie, bo inaczej go nie przyjmą.

 4. co w tym dziwnego? Przecież to chory człowiek. Normalny takich rzeczy nie robi

 5. Chciał sobie ostatni raz pier…nąć przed odwykiem, po prostu.

 6. W końcu przecież przyjechał na odwyk. Zostawiłby samochód pod szpitalem a po kuracji wsiadłby świeżutki do swojego samochodu a nie w maseczce do komunikacji miejskiej.

 7. Kompletny idiota i potencjalny morderca drogowy, przejechał w takim stanie co najmniej 40 km

 8. Jakby przyjechał trzeźwy to by go nieprzyjęli. Proste.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo