Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Ursus sprzedaje coraz więcej ciągników

Ursus C-380 znalazł się na trzecim miejscu wśród najchętniej kupowanych przez Polaków ciągników w sierpniu. Z miesiąca na miesiąc przybywa nabywców tego modelu ciągnika.

Inauguracja ciągników Ursus serii „C” miała swój początek w czasie tegorocznych Targów Rolniczych AGROTECH w Kielcach, gdzie zaprezentowano modele znanej serii „C” w nowej odsłonie. Przy czym do sprzedaży spółka wprowadziła wtedy pierwszy z modeli Ursus C-380.

Już teraz widać, że ciągnik z miesiąca na miesiąc zyskuje grono nowych nabywców. Z informacji uzyskanych od agencji Martin & Jacob monitorującej rynek rolniczy wynika, że Ursus C-380 znalazł się na trzecim miejscu wśród najchętniej kupowanych przez Polaków. Co ciekawe do osiągnięcia drugiego miejsca w stawce, w której na pierwszym miejscu znalazł się New Holland, a na drugim Zetor zabrakło mu 3 rejestracji.

Ursus depcze mocno po piętach konkurencji i jak tak dalej pójdzie modele z serii C będą najczęściej spotykanymi ciągnika na polskiej wsi. Rodzina ciągników oznaczona symbolem „C” została zaprojektowana i wykonana w całości przez polskich konstruktorów i inżynierów w centrum badawczym URSUS R&D w Lublinie.

Spółka chce w tym roku rozwinąć sprzedaż na rynkach unijnych, w Europie Wschodniej, w krajach bałkańskich oraz w afrykańskich. Firma zatrudnia w Lublinie ponad 700 osób.

2015-10-01 07:37:50
(fot. Ursus)

21 komentarzy

  1. *Dobrym* przykładem jest Polski Star odkupiony przez Man-a niemieckiego. teraz marka Star nie istnieje i nie będzie istniała niestety bo niemcy zadbali o to aby wykupić prawa do nazwy a teraz w Starachowicach wiązki elektryczne do autobusów robią 🙁

Z kraju