Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kosztowny drift dla kierowcy BMW. Wysoki mandat i punkty karne za „bączki” na rondzie (wideo)

Lubelscy policjanci ukarali kierowcę BMW wysokim mandatem i punktami karnymi za to, że na jednym z rond w Lublinie postanowił „driftować”. Wszystko widzieli policjanci lubelskiej drogówki, którzy zatrzymali mężczyznę zakłócającego spokój mieszkańcom.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie prowadzili akcję „Stop – drift”.

W trakcie działań mundurowi otrzymali sygnał o kierowcy BMW, który zakłócał spokój mieszkańcom dzielnicy Kalinowszczyzna. Z informacji uzyskanych przez mundurowych wynikało, iż co jakiś czas pojawia się na rondzie im. Berbeckiego i tam próbuje wprowadzać samochód w kontrolowany poślizg.

Funkcjonariusze czekali na kierującego BMW w sąsiedniej uliczce. Mężczyzna już po kilku minutach pojawił się na rondzie. Policjanci widzieli, jak wjeżdżał na skrzyżowanie od strony ulicy Andersa, a następnie próbował driftu, który zakończył utratą panowania nad pojazdem.

Policjanci od razu zareagowali i ruszyli za kierowcą. Mężczyzna już po chwili został zatrzymany. Jak się okazało, za kierownicą BMW siedział 22-latek. Młody mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 1700 złotych oraz 6 punktami.

(fot. wideo Policja Lublin)

25 komentarzy

  1. Teraz trzeba będzie sprzedać bmw za 1500 i jeszcze gdzieś 200 zarobić na mandat.

  2. O LOL myślałem, że to jakaś wyższa kara za to jest. Nie ma co się bać.

  3. Ja wypije dwie szklany spirytusu, zagryze ogórkiem, zakładam dobre buty i driftuje sobie po podwórku. Nikomu nie zagrażają. Bierzcie że mnie przyklad

    Do driftu nie potrzebne auta, wystarczą dobre buty i chęci.

  4. Nie umie jeździć niech płaci.

  5. na 100% będzie tam ponownie

  6. jak za sciana stary babe w pape leje za nic to luzik, a jak se gosciu pierdzi na rondzie to problem, a w czym problem?? podle ludzie w PL. wszyscy przeciwko wszystkim.

  7. Bardzo dobrze. Ale jakiś mało inteligentny człowiek to był, bo dopiero co była akcja policji, a ten już wyruszył na miasto.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo