Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny zakład karny w naszym regionie zostanie rozbudowany. Sponsorami inwestycji będą sami osadzeni

Rozbudowa zakładu karnego sprawi, że będzie w nim mogło przebywać o ponad 250 osadzonych więcej, niż obecnie. Co ważne, inwestycję częściowo sfinansują sami osadzeni, którzy są zatrudniani do różnego rodzaju prac.

20 komentarzy

 1. Piszą o tym jakby budowali filię fabryki BMW. Pajace !

 2. cały pis do pierdla

  Kanty i haki będą tam siedziały.

 3. Wybory się zbliżają to i coraz częściej widać będzie rodowitego posła z Lubelszczyzny czyli Kanthoka. Ciekawe czy znów będzie desant na listy z terenu województwa lubelskiego.

 4. To jak z truskawani od szwaba,napierw się nasi przy nich natyrają a po powrocie idą do ichnich sklepów,żeby je kupować i kasa wraca do Niemca.

 5. Szykują sobie wygodne hotele.

 6. Dla polityków i pseudo biznesmenów z nimi powiązanych ? Czyżby Polska miała swojego Giovanniego Falcone ?

 7. tam są tylko rzymianie pod zmienionymi nazwiskami kiedy bedzie POLAK W POLSCE GOSPODARZEM ? prosze was ludzie zrozumcie co sie dzieje

  • Zagrożony Rondem z Pniakiem

   Polską rządzą nie tylko rzymianie, nie mało też izraelitów, o takich staropolskich polskich nazwiskach, że dopiero teraz dowiadujemy się że takie istnieją.
   (vide: Pierwsza Dama).

 8. w jednych komentarzach przy okaji byle przestępstwa psioczą że „kara śmierci”, „po co utrzymywać chwasta za nasze podatki”, a gdzie indziej nagle im źle bo znowu coś tam… co za skretyniałe społeczeństwo… demokracja jednak to trefny ustrój – byle kmiot bez wiedzy i z sianem we łbie ma prawo głosu,a to błąd kardynalny.

 9. XD złoto, kaczorand wywala kase na byle gónwo, ale zapłacić mają ci co tam pare lat spędzą, czyli rozumiem że po wyjściu będą dostawać dywidente za rozbudowanie wiezienia z własnej kieszeni.

  trzeba jeszcze wiecej dać na propagande w TVP i na kościół. ludziom nic innego nie trzeba XD

 10. Nowa cela dla rudego szwaba sie szykuje

Dodaj komentarz

Z kraju