Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groził rodzinie pozbawieniem życia przy użyciu siekiery. Tydzień temu opuścił zakład karny

Na trzy miesiące trafił do aresztu mężczyzna, który znęcał się nad członkami własnej rodziny. 31-latek tydzień temu opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za to samo przestępstwo.

W miniony poniedziałek radzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z domów na terenie gminy Wohyń. Na miejscu patrol potwierdził zgłoszenie.

Jak się okazało, 31-latek znęcał się nad swoją matką i siostrą. Mundurowi ustalili, że mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu wyzywał je słowami wulgarnymi, poniżał, szarpał, popychał, a także groził pozbawieniem życia przy użyciu siekiery. Jak się okazało, mężczyzna tydzień temu opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za to samo przestępstwo.

31-latek został zatrzymany, a następnie umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną w warunkach recydywy. Decyzją sądu sprawca przemocy domowej na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu.

Za popełnione przestępstwo 31-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku przestępstwa popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

(fot. pixabay.com)

10 komentarzy

 1. Siekiera , to nie jest dobry argument , widocznie nie wie do czego słuźy .Taki lamus , będzie miał ciepło , wyrko i 3 razy jedzenie , raz w tygodniu łźnię.

  • Janina Łatka - Zdziurkom

   No właśnie… nie będzie się musiał kalać pracą przejmować jakimiś tam opłatami, płaceniem podatków moooże zresocjalizuje się nawet… wyjdzie i znów „zagrozi”…

  • On nawet nie zna słowa „argument”. Słownik takiego czegoś składa się pewnie z jakichś 200 słów, z których 90% to bluzgi i grypsy, a reszta zaimki, przyimki itp. Słusznie poniżej napisał Ycek – zakopać.

  • Tak, słowo kobiety groźniejsze.

 2. W Szkocji jakby taki odsiedział „co swoje”, to nie miałby prawa wrócić do domu,mieszkania,
  w którym mieszkają jego ofiary, ale cóż, Szkoci wcześniej z drzew zeszli

 3. Jako że ten delikwent jest oporny na resocjalizację to czy nie należało by go zakopać razem z jego siekierą?

 4. Ledwie wyszedł a już rodzina postanowiła go wysłać pod cele. Mogli go nie wpuścić do domu

 5. Ale jak to tydzień temu opuścił zakład ? Przecież tam podobno taka patologia jest resocjalizowana ? Więcej tych wygodnych i ciepłych aresztów i Zk im wybudujcie zamiast trzymać to bydło o chlebie i wodzie w zimnych piwnicach żeby poczuło że zło nie popłaca

 6. Skoro tak lubi siekiery to wyrokiem sądu należy go potraktować siekierą. Jak poczuje na własnej d***e jak to jest zarobić siekierą to raz dwa się zresocjalizuje. A tak znowu wywczasy na nasz koszt.

Z kraju