690 680 960

Emeryci z Lublina wyrzucili przez okno blisko 50 tysięcy złotych

Ofiarami oszustów padli kolejni mieszkańcy Lublina. Blisko 50 tys. złotych wyrzucili przez okno seniorzy, którzy uwierzyli w historię opowiadaną przez fałszywego funkcjonariusza.

22 komentarze

 1. Ha Ha (nie mylić z "cha")

  Powszechne jest przekonanie, że emerytom jest źle bo mają niskie emerytury, a tu wystarczy wypłacić „czternastkę” i nadmiar kasiory wyrzuca się ot tak, przez okno.

 2. Brawo, dziękujemy dziadkom

 3. Co jest z tymi ludźmi? czy naprawdę po 65 latach człowiek staje sie idiotą?

  • Gdy pewne układy nie są używane, to tkanki tych układów zanikają. Gdy się przebywa w nieważkości to zanikają kości. Gdy nie są używane mięśnie, to zanikają mięśnie.
   Więc co się musi dziać z człowiekiem, gdy latami siedzi w domu i patrzy się w TVP? W lecie ogródek. W niedziele kościółek. Od święta spotkanie z rodziną. A przez resztę czasu pierdzenie w fotel. Ile szarych komórek do takiej egzystencji potrzeba?

 4. Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

  Kurde, że też nie wiedziałam przez które ono będzie wyrzucał… nawet cała noc bym tam czekała.

 5. wyborcy pis ,łone we wszystko wierzo

  • Wyborcy PO nadal wierzą w zniesienie abonamentu RTV i legalizację związków partnerskich. O dobrze zarabiających nauczycielach i pielęgniarkach nawet nie wspominam. Skoro udało się w Irlandii, dlaczego miałoby nie udać się w Polsce? 🙂

 6. Zabrać 13stkę i 14stkę oraz prawa wyborcze
  Takich wyborców ma PiS i jest ich 9 milionów, tylko tych co należy im się 14stka bo 13stkę dostają wszyscy nawet ci co mają 3000 lub więcej emerytury.
  A najbiedniejsi dalej mają 1280 czy coś koło tego.
  Brawo PiS.

  • Ci co mają 3000 i więcej emerytury właśnie nie dostają tych dodatków.
   I właśnie to nie jest sprawiedliwe. Człowiek powinien mieć tyle, na ile sobie zapracował.

 7. Ja już nie wiem oni ich przez telefon hipnotyzują, że tak ochoczo wyrzucają te pieniądze?

 8. Pytasz emerytki czy słyszała o tych oszustwach na wnuczka, na policjanta itp. No tak słyszałam odpowiada emerytka. A co byś zrobiła jakby zadzwonili i powiedzieli, że córka miała wypadek i że trzeba ratować ją przed więzieniem. Emerytka odpowiada, że nie wie co by zrobiła. No, że pewnie to oszuści dzwonią ale ona nie wie co by zrobiła czy by nie dał pieniędzy. Niby myśli przytomnie a robić chce coś innego. I co masz na siłę ich pozbawić konta i forsy aby dzieci zarządzały? No jak to przecież oni tyle lat żyli i sobie dawali radę. Głupich jest naprawdę 3/4 narodu. Pora do tego przywyknąć a nie dziwić się, że trafiają się non stop te same schematy darowizn dla sprytnych cwaniaczków.

 9. Ja pierdziele policja to powinna takim dziadkom naklejki na szyby poprzyklejać żeby nie wywalali pieniędzy przez okno …

 10. Emerytury powinny być już od 50roku życia i wszystkim dać po równo po 3000zl!!!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas