690 680 960

Droga powiatowa Wojciechów – Halinówka – Góra oficjalnie otwarta (zdjęcia)

Zakończyły się prace przy przebudowie drogi łączącej Wojciechów z miejscowością Góra. Wczoraj odbyło się jej uroczyste otwarcie.

18 komentarzy

 1. Poświęcone to wypadków nie będzie… Chyba, że to wykonawca zamówił, aby droga wytrzymała okres gwarancji, bo teraz o dobrze wyremontowaną drogę trudno… Niby wszystko zgodnie z przepisami i normami, a mija rok, dwa i trzeba naprawiać.

 2. Gusła w XXI wieku. Ja pierd… A już patrząc z perspektywy wiary,to blizej temu do pogaństwa niż wiary chrzescijanskiej. Świecenie przedmiotów. Czego sie nie robi,zeby sie nażreć z urzędasami za państowy hajs.

  • Masz rację. Niestety nigdy nie dogonimy cywilizowanego świata…

  • najgorsza droga???…to on na Roztoczu chyba nigdy nie był…z Józefowa d Krasnobrodu to nawet 10km/h to za szybko żeby przejechać…najgorszy jej odcinek od Wólki Husińskiej…z Józefowa do Górecka też ciężko przejechać…na rowerze, to tylko poboczem…
   o proszę…dostałam komunikat, ze za dużo i za szybko wysyłam komentarze :)…chyba po przebudowie strony coś nie tak działa ???

 3. Najbardziej nieodzowny był tam arcy gość w gustownym mundurku z miotełką (Made in China) w garści odprawiający
  czary-mary.
  Podobnież jest rozdział władzy kościelnej od państwowej, ale szamani za kasę wpierdzielą się absolutnie wszędzie.

 4. Wybory powinny być co roku , tak patrząc na wszystko co akurat teraz zostaje oddane do użytku ?

 5. Banda . To tylko przykrywka przed wyborami. W gminie nie ma wodociągów kanalizacji oraz dobrych dróg dojazdowych do posesji podatników. Droga zrobiona bo pewnie tamtędy jeździ ktoś”funkcyjny”.

  • Pretensja do gumofilców, że tak o swój elektorat dbają. Nawet przed wyborami tyłków nie ruszą, by coś dla społeczności lokalnej zrobić licząc, że i tak koryto utrzymają. Ty się ciesz, że tej drogi nie zamknęli jak w powiecie parczewskim. Znowu PiS winny, że Sosnowski pierdzi w stołek i ma w żopie obywateli. Grunt, że koledzy od lewych”grup producenckich” miliony z Unii zdążyli przytulić.

 6. Znowu czarny z pomietadłem… XXI wiek.. gdyby np. w Holandii (która ma infrastrukturę rozwiniętą w stosunku do naszej pewnie ze 250 lat) na otwarciu kazdej dróżki, mostku, przepustu, musiał być taki szaman to chyba naszych by importowali bo ich własnych by zabrakło… ludziska, miejcie oczy i rozumy otwarte.

 7. No i jak zwykle – klecha na pierwszym planie….Ile kosztuje wymachiwanie miotełką?No bo chyba nie za darmo

 8. a ten czarnoksiężnik – znachor czy co to tam jest to poco sie pojawił ? zgubił droge z łysej góry jak wracał z sabatu czy co ??? aaa no i ile wzioł za gusła jestem ciekaw ? czy wystawił vatowską ? czy po cichu za sutanne wsadził ? ktoś mi odpowie co on tam robi skoro jesteśmy państwem świeckim ???

 9. Historycznie niekumatym przypominam, że Konkordat podpisali prezydent towarzysz Kwaśniewski wraz ze „świętym” Gieremkiem.
  A obecnie nie ma takiego odważnego, żeby go zerwać. I mamy sutannowych nawet przy poświęcaniu nocnika.

 10. DO 112 NAPISZCIE ILE ZAPŁACONO CZARNEMU PEDOFI….

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas