690 680 960

Diamentowa: Volvo roztrzaskało się na słupie. Kierowca zginął na miejscu

W piątek nad ranem doszło do tragicznego wypadku na ul. Diamentowej. Zginął kierowca volvo, które roztrzaskało się na słupie.

Do zdarzenia doszło w piątek nad ranem na ul. Diamentowej, na wysokości skrzyżowania z ul. Samsonowicza. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki kierujący volvo poruszał się w kierunku ul. Romera. Na wysokości Lidla auto wypadło z drogi i uderzyło w słup trakcji trolejbusowej. Siła uderzenia była tak ogromna, że z auta wyrwało silnik.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Mężczyzna kierujący volvo zginął na miejscu. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia. Droga w rejonie wypadku była nieprzejezdna przez kilkadziesiąt minut.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia przesłał nam Czytelnik Dariusz – Dziękujemy!


(fot. Dariusz Sowa)

(fot. Agnieszka)

2016-01-01 09:41:18
(fot. Dariusz Sowa)

127 komentarzy

  1. Dajcie już spokój. … nie osadzajcie… Znam go a raczej znałam …. był roztrzepany to fakt…. ale bez przesady…. miał mózg a co za tym idzie rozum…. Miał żonę i synka, których bardzo kochał… kiedy o nich mówił oczy jego były pełne radości. … planował przyszłość …. ich wspólną lepszą przyszłość. … wiec jeśli chcecie osądzać nie znając go, pomyślcie przez chwilę o jego żonie w stanie błogosławionym i o synku.

  2. Szkoda chłopaka napisze tylko tyle szybciej było jechać. …

  3. Znam rodzinę Kamila to bardzo porządni i kulturalni ludzie – WIELKA STRATA szczere wyrazy współczucia dla Rodziców, Żony z synkiem i Siostry, łączymy się z Wami w bólu
    – Sąsiedzi z bloku.

  4. Jestem na ciebie zły że tak zapier….łeś kamilu i bardzo mi ciebie szkoda, każdy zasługuje na drugą szanse

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.15%
  • GBP 5.0417zł -0.18%
  • EUR 4.3233zł -0.24%
  • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas