Publikujemy apel do świadków porannego zdarzenia drogowego z udziałem skutera, na skrzyżowaniu al. Warszawskiej z ul. Czeremchową. Kierująca jednośladem odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala.
Po raz kolejny kierowcy jadący trasą Lublin - Lubartów utknęli w korkach. Tym razem powodem było zderzenie pojazdów.
Duże utrudnienia w ruchu występują na ul. Diamentowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wrotkowską doszło do wypadku. Nie ma przejazdu w kierunku ul. Jana Pawła II.
W miniony weekend pomiędzy Niedrzwicą a Borzechowem ujawniono zwłoki mężczyzny. Znajdowały się one w zbiorniku wodnym. Sprawą zajęła się prokuratura.
Wczoraj wieczorem tuż przy trasie Lublin - Kraśnik znaleziono ciało mężczyzny. Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę jego śmierci.
Jedno z najbardziej kolizyjnych miejsc na mapie Lublina po raz kolejny dało o sobie znać. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał.
Wczoraj w Gdańsku doszło do tragicznego wypadku. Ze ścianki wspinaczkowej spadła policjantka z Lublina. Pomimo przeprowadzonej reanimacji kobieta zmarła na miejscu.
Aż 51 litrów i 300 ml oddano w ramach piątkowej akcji „Łączy nas krew”, jaką w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, zorganizował Polski Związek Pracodawców Transportu Publicznego i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie.
W niedzielę wieczorem na ul. Pagi doszło do zderzenia lexusa z renaultem. Do szpitala trafiły trzy osoby.
Po raz kolejny zignorowanie znaku STOP było przyczyną wypadku na rondzie przy Makro. Zderzyły się dwa samochody osobowe.
Jutro spora część kontynentu europejskiego będzie w zasięgu wyżu z centrum nad północno-zachodnią Rosją. W regionie będziemy mogli liczyć na dłuższe chwile ze słońcem. Na Lubelszczyźnie nie są prognozowane opady.
Od kilku tygodni, praktycznie każdego dnia można było zauważyć na al. Solidarności, stojące na światłach awaryjnych auto. Jeden z mężczyzn przywoził psa, aby z nim pospacerować nad rzeką.
Nasz Czytelnik zarejestrował dzisiaj dosyć niebezpieczną sytuację drogową. Kierowca skody jadąc ul. Mełgiewską postanowił skręcić w ul. Turystyczną, w odcinek jednokierunkowy.
Choć wielu już próbowało, do tej pory nikomu nie udało się wejść zimą na najwyższy szczyt Karakorum. Jest to jedyny ośmiotysięcznik, do na którego szczycie jeszcze nikt nie stanął o tej porze roku. Chce tego dokonać polska ekipa.
Wczoraj późnym wieczorem miał miejsce pożar jednego z mieszkań przy ul. Grygowej. Wstępne ustalenia wskazują, że było to podpalenie.