Chciał się zemścić, bo zostawiła go dziewczyna. Metalową pałką wybił szyby w aucie i pobił kierowcę

22-letni mieszkaniec Lublina odpowie za zniszczenie mienia oraz uszkodzenie ciała. Mężczyzna chciał się zemścić za to, że zostawiła go dziewczyna.

W nocy z 3 na 4 stycznia policjanci interweniowali na ul. Kuronia w Lublinie. Mundurowi otrzymali informację, że doszło tam do ataku na dwoje młodych ludzi. Sprawca rzucił się na auto 22-latka, który przyjechał ze znajomą pod jeden z bloków.

– Mężczyzna za pomocą metalowej pałki zaczął wybijać szyby. Uszkodził w saabie szyberdach, boczną i przednią szybę. Następnie przez okno pojazdu agresor zaczął okładać pięściami po głowie właściciela auta. Przez otwór po rozbitej szybie usiłował też wyrwać kluczyk ze stacyjki. Młodzi ludzie próbowali się bronić, ruszając samochodem do przodu, jednak napastnik był nieugięty. Spłoszyły go dopiero przejeżdżające obok pojazdy – relacjonuje zdarzenie asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Policjanci szybko ustalili personalia napastnika. Okazał się nim 22-letni lublinianin, znany pokrzywdzonym.

– Mężczyzna jeszcze tej samej nocy został zatrzymany. Przebywał w miejscu swojego zamieszkania. Miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Resztę nocy spędził w policyjnym areszcie – dodaje asp. Anna Kamola.

Właściciel uszkodzonego pojazdu trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Okazało się, że doznał niegroźnych potłuczeń. Poszkodowany straty wycenił wstępnie na około 7 tys. zł.

– 22-latek na II komisariacie Policji przyznał się do winy. Jak ustalili policjanci, mężczyzna atakując samochód i jego właściciela, chciał się zemścić za to, że zostawiła go niedawno dziewczyna i teraz spotyka się właśnie z nim – wyjaśnia asp. Anna Kamola.

Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia oraz uszkodzenia ciała, wkrótce stanie przed sądem.

2018-01-06 12:37:25
(fot. ilustr. pixabay.com)

Zobacz również

31 komentarzy

 1. Skatował Saabunia…. Spalić go na stosie…:-P

 2. Mi też kiedyś taki jeden uszkodził auto bo go ( moja już była żona) panna zostawiła dla mnie.Głupio wyszło bo to zła kobieta była.Ostatecznie skończyła jako prostytutka na r o k s ..razem ze swoją siostrą.Pozdrowienia na śląsk przesyłam.

 3. Tyle kobiet pieknych na tym świecie a ten za tą głu…. Idio….. Pozdrawiam Madonnę z okolic Garbowa xD

 4. Głupi ten absztyfikant bo trza było pannę w d… kopnąć a nie konkurenta rurką masować po aucie i grzbiecie. Zasada jest stara jak świat, „jak suka nie da to i pies sam nie weźmie ” i kolo może nawet nie wiedział że dziewucha jest z szybkiego odzysku za co został narażony na starty na zdrowiu i chudobie .

 5. Jeżeli od kogoś odchodzi kobieta to on jest do niczego. Są tacy, którzy nie mają żadnej ambicji i zachowują się jak szmaty bez wartości.

 6. Dziewczyna zostawiła gościa, fakt, ale dopiero po zdarzeniu (albo facet ją, bez różnicy), panna lekkich obyczajów spotykała się z właścicielem saaba jeszcze zanim zerwali, a pan z saaba znał sprawcę i dobrze wiedział że przyprawia mu rogi, także sami sobie oceńcie kto w tym towarzystwie zachował się właściwie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6943zł -0.54%
  • GBP 5.2367zł -0.46%
  • EUR 4.5143zł -0.07%
  • CHF 4.077zł -0.46%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”