690 680 960

Pijana matka „opiekowała się” 8-miesięcznym dzieckiem

W piątek rano policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Lubartowa. Jak się okazało pijana matka „opiekowała się” tam 8-miesięcznym chłopcem.

Dzisiaj lubartowscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta zastali pijaną matkę, „pod opieką” której znajdowało się 8-miesięczne dziecko. Jak się okazało 34-latka miała w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu.

Na szczęście 8-miesięcznemu chłopcu nic się nie stało. Policjanci wezwali na miejsce ojca dziecka. Niestety on także był nietrzeźwy, mężczyzna miał w organizmie prawie 0,5 promila alkoholu.

Obecni na miejscu pracownik MOPS w Lubartowie oraz kurator sądowy przekazali chłopca pod opiekę innym, tym razem trzeźwym członkom rodziny. Nietrzeźwa matka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie musiała tłumaczyć się przed Sądem.

2018-05-18 16:13:45
(fot. ilustr. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Wysterylizować całą to patologię i po problemie

    • Co też ty opowiadasz, człowieku?!
      Patologia jest producentem największej ilości „człowieków”, gdyby nie to nasze „panie” musiałyby prosić o pomoc jakże jurnych Chińczyków.
      Wtedy „prawdziwych” polaków byłby, jakby niedosyt.

  2. „matka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie musiała tłumaczyć się przed Sądem” – to wysłuchanie przez (zapewne) Wysoki Sąd będzie Matkę Polkę, kosztować kilka 500 plus na minus.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!