Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy w centrum Lublina. Po wypadku zamknięta jest ul. Zesłańców Sybiru.
Do dzisiaj firma SUEZ nie odebrała śmieci z ul. Chabrowej w Lublinie. Jak pisze Czytelnik, nie mieliśmy w co segregować odpadów, za chwilę pojawią się szczury.
Popołudnie i wieczór na ulicach Lublina obfitują w liczne zdarzenia drogowe. Na szczęście jak do tej pory nie zanotowano groźnych wypadków.
Kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem. Początkowo nie chciał uznać swojej winy.
W rejonie ul. Janowskiej, w miejscu praktycznie nieuczęszczanym, znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Ciało nie było kompletne. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci.
Po zderzeniu dwóch aut, jedno z nich uderzyło jeszcze w słup latarni. Na szczęście nikt nie został ranny. Były za to spore utrudnienia w ruchu.
W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W zwołanej w trybie pilnym przez wojewodę Przemysława Czarnka naradzie uczestniczyli m.in. komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, komendant wojewódzki policji w Lublinie i wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego.
Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Północnej w Lublinie, po zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu pracują policjanci.
Spore utrudnienia w ruchu napotykają kierowcy na wyjeździe z Lublina w kierunku Nałęczowa. Na miejscu wypadku pracują policjanci.
Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut na jednym z lubelskich skrzyżowań. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierujących.
Nikt nie ucierpiał w pożarze, jaki przed południem wybuchł w rejonie ul. Turystycznej. Akcja strażaków już się zakończyła.
Ponad 3,5 tysiąca przedsiębiorców z województwa lubelskiego zgłosiło się już do „małego ZUS”. 8 stycznia mija ustawowy termin na zgłoszenie do nowej ulgi dla obecnie działających przedsiębiorców.
Trwa usuwanie pozostałości z czasów II wojny światowej na jednym z placów budowy na terenie miasta. Na miejscu są saperzy.
Po raz kolejny na rondzie Kasprzaka miało miejsce zderzenie pojazdów. Przyczyną znów było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.
W miniony czwartek na skrzyżowaniu al. Smorawińskiego z ul. Szeligowskiego doszło do zderzenia BMW z lawetą. Moment kolizji zarejestrował jeden z użytkowników serwisu YouTube.