Skoda staranowała infrastrukturę drogową w rejonie węzła Rudnik

Zdarzenie drogowe na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa. Na zjeździe z obwodnicy samochód osobowy uderzył w oznakowanie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 15 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów samochód osobowy uderzył w drogową infrastrukturę. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie węzła Rudnik. Kierujący skodą mężczyzna jechał w kierunku Lubartowa. W pewnym momencie wjechał w znaki znajdujące się na końcu pasa ruchu i zwężeniu drogi.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.


(fot. nadesłane)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Dobrze,że to była Felicia.Gdyby jechał inną skodą lub beemką,toby skończyło się o wiele gorzej

 2. byłem, widziałem ślady hamowania na oko około 80-100 metrowe dwie rysowane oponą grube krechy, albo grubo ponad 100 km/h było albo współczynnik tarcia tych „opon” między nawierzchnią bliższy zeru niż 1

 3. na złom szrota .ONLY BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Ja jechałem jakieś 30 minut po wypadku straż policja już były już na miejscu zaś samochód stał na lawecie i widziałem z daleka ślady hamowania potem dopiero z daleka dostrzegłem samochód straży pożarnej po mojej ocenie według mnie wygląda mi na to że kierowca przysnął za kierownicą ponieważ ślady zaczęły schodzić z osi pasa i powolnie zaczął kosić znaki informujące o zwężeniu jezdni do jednego pasa i zatrzymał się na balustradzie inna diagnoza że był pijany lub miał problem zdrowotny no ale to też wyklucza dlatego że nie jest to tutaj napisane więc pozostaje fakt że zasnął za kierownicą i to wydaje się najbardziej wiarygodne.

 5. Nie istotne z jakiego powodu to się stało …istotne zeby ten kierujący ,nie wsiadł więcej za kierownice ,bo następnym razem nie będzie miał tyle szczęscie i wjedzie w innego uczestnika ruchu ,co raczej nie skończy się tak szczęsliwie jak tym razem …ale w naszym wspaniałym i tolerancyjnym kraju nikt sie tym nie przejmuje …puki ktos nie zginie ,to „nie ma problemu „

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online