690 680 960

Skoda uderzyła w słup latarni. Tragiczny wypadek w Lublinie (zdjęcia)

Pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować życia kierowcy pojazdu, który uderzył w słup latarni. Mężczyzna miał 22 lata.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę w Lublinie. Około godziny 1:30 na rondzie Krupskiego, czyli skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka oraz ul. Dekutowskiego i Franczaka Lalka samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kierujący skodą mężczyzna jechał ul. Franczaka Lalka od strony Felina. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego rozpędzone auto uderzyło w słup latarni.

Skodą podróżowały trzy osoby. Poszkodowani zostali zakleszczeni we wraku pojazdu, aby ich ewakuować na zewnątrz strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego.

Kierowca nie wykazywał czynności życiowych. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się uratować jego życia. Ofiara miała 22 lata. Pasażerowie w tym samym wieku zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

68 komentarzy

 1. To Skoda tak szybko jechała 😀 i jak mozna stracić panowanie nad pojazdem 😀 łyse opony czy kierowca ciamajda

 2. Może komentarze zostawienie dla siebie!!!???. Zginął człowiek, więc troszkę szacunku dla zmarłego jak i dla rodziny, pomyślcie jak by ktos od was był bliski też byście byli tacy mocni w mordzie bo inaczej nie mogę powiedzieć!

 3. Ten chłopak który zginął pracował jako kierowca. Mało tego był żołnierzem. Trochę szacunku dla zmarłego nie ważne kim był zginął młody człowiek. Wyrazy współczucia dla rodziny Pawła.

  • Życie jest chwilą…i chwila nie uwagi często doprowadza do takiej tragedii…ta ,,chwila” też nie zawsze zależna od nas…
   Łatwo jest komentować szczególnie tym , którzy nie znali człowieka, których nie było na miejscu zdarzenia i w trakcie zdarzenia…nie każdy jest ideałem i każdego z nas może dotknąć taka tragedia, nawet tych co uważają się za tak mądrych , tak uważnych , tak dojrzałych i odpowiedzialnych…. tak , więc niech w obliczu takiej tragedii Ci wszyscy okażą odrobinę swej dojrzałości w stosunku do rodziny, bliskich i przyjaciół Pawła w sposób pohamowania swych doniosłych komentarzy , słania wszelkich przypuszczeń itp. na forum publicznym. Człowiek , który zginął był naprawdę mądrym i dobrym człowiekiem. Był żołnierzem, jak wspomniał Pablo powyżej …był pomocnym kumplem, który nie raz służył nam pomocą w celu przewiezienia mnie i moich dzieci z punktu A do punktu B, a to też świadczy o tym , że jako matka ufałam jego doświadczeniu bycia kierowcą , a ponad to był naszym pracownikiem , który zawsze wywiązywał się ze swoich obowiązków i z innymi pracownikami zawsze potrafił dojść do porozumienia…Każdy kto zna Pawła w swej pamięci będzie miał zawsze swój obraz jego postaci.Wyrazy współczucia dla całej rodziny Pawła , jego bliskich i znajomych.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas