Nie udało się uratować życia 23-latka, który odniósł bardzo ciężkie obrażenia ciała po tym, jak pojazd którym podróżował, uderzył w drzewo. Drugi z mężczyzn został ranny.
Bialscy policjanci z jednym z budynków w Białej Podlaskiej ujawnili aparaturę do produkcji alkoholu oraz beczki z zacierem. Oprócz tego znajdował się tam gotowy produkt.
Częściowo zablokowany jest jeden pas jezdni na drodze krajowej nr 2 Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska. Samochód osobowy zderzył się tam z sarną.
Pomimo tego, że już dwukrotnie był zatrzymywany i odpowiadał za podpalenia, 18-letek z Białej Podlaskiej nic sobie z tego nie robi. Wczoraj znowu wpadł w ręce policjantów za wywołanie kolejnego pożaru.
Byli w odwiedzinach u znajomego i bez jego wiedzy zabrali mu z posesji samochód. Swoje zachowanie mężczyźni tłumaczyli faktem, że nie mieli czym wrócić do domu.
Najpierw pędził drogą krajową stwarzając ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, potem szaleńczą jazdę zakończył uderzając w bariery. Następnie zakrwawiony i bez odzieży wybiegł na jezdnię i zareagował agresją wobec innych kierowców.
Z dnia na dzień w Międzyrzecu Podlaskim zabrakło strażników miejskich. Po ogłoszeniu epidemii koronawirusa, zaczęli oni dostarczać zwolnienia lekarskie. To przesądziło o wdrożeniu procedur związanych z likwidacją tej jednostki.
Bialscy i lubelscy policjanci zatrzymali poszukiwanego od pewnego czasu 27-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna najbliższe 2,5 roku spędzi w zakładzie karnym.
Kryminalni z Wisznic zatrzymali mężczyznę, który odpowie za włamanie na jedną z posesji na terenie powiatu bialskiego. 35-latek ukradł sprzęt rolniczy, który następnie sprzedał na skupie złomu.
Na terenie żwirowni w Międzyrzecu Podlaskim zostały ujawnione niewybuchy. Na miejscu interweniowali policjanci oraz saperzy.
W miniony weekend policjanci z grupy "Speed" zatrzymali uprawnienia pięciu kierowcom, którzy znacznie przekroczyli prędkość. Niechlubnym rekordzistą okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km.
Policjanci z Wisznic po pościgu zatrzymali 19-latka kierującego volkswagenem. Młodzieniec uciekał, bo nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
Dobry pomysł walki ze skutkami suszy zastosowano w gminie Drelów. Do nawadniania gruntów użytkowanych rolniczo wykorzystano system rowów melioracyjnych. Zasila je woda z kanału Wieprz-Krzna.
Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wyłączył agregat zawiadujący pracą lodówek w sklepie. W wyniku tego doszło do rozmrożenia towaru. Wartość strat została oszacowania na niema 7 tys. złotych.
Przez dwa dni strażacy z powiatu bialskiego oraz pracownicy nadleśnictwa walczyli z pożarem młodnika. W akcję zaangażowano ponad 140 osób i 29 pojazdów. Spłonął las o powierzchni 4 hektarów.