Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ogień pojawił się nad ranem, budynek spłonął doszczętnie. W środku znaleziono zwłoki

Tragicznie w skutkach zakończył się pożar, który dzisiaj nad ranem wybuchł w miejscowości Rogoźnica Kolonia w powiecie bialskim. W pogorzelisku znaleziono zwłoki mężczyzny.

Pożar na terenie jednej z posesji w miejscowości Rogoźnica Kolonia w gminie Międzyrzec Podlaski został zauważony w piątek około godziny 3.30. Palił się parterowy budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej. Ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko. W momencie, kiedy na miejsce przyjechali strażacy, dom w całości objęty był już płomieniami.

Pomimo sporych sił straży pożarnej w postaci siedmiu zastępów strażaków zarówno z PSP jak i OSP z okolicznych miejscowości, budynku nie udało się uratować. Pożar był już tak mocno rozwinięty, że dom spłonął doszczętnie. W trakcie przeszukiwania pogorzeliska natrafiono na zwłoki mężczyzny. Ofiarą jest 62-letni właściciel posesji. Drugiej osobie, która przebywała w środku, udało się w porę uciec na zewnątrz.

Na razie przyczyna pojawienia się ognia nie została jeszcze ustalona. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Z kraju