Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wskoczył do wody i już nie wypłynął. Po kilku godzinach znaleziono zwłoki mężczyzny

Po trwającej około 2,5 godziny akcji ratunkowej odnaleziono zwłoki mężczyzny, który wskoczył do wody i już nie wypłynął. W działaniach brało udział kilkunastu strażaków, w tym ratownicy z Lublina.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21:30 w miejscowości Łózki w gminie Drelów w powiecie bialskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że do kanału Wieprz – Krzna wskoczył mężczyzna, zanurzył się pod wodą i już nie wypłynął. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Międzyrzecu Podlaskim a także z jednostek OSP Drelów, Stołpno i Łózki.

Prowadzone poszukiwania nie przynosiły rezultatu. Około godziny 23 do akcji włączyła się specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. To właśnie lubelscy nurkowie o północy odnaleźli zwłoki ok. 50-letniego mężczyzny.

Sprawą śmierci mężczyzny zajmują się teraz policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna wszedł do kanału aby się wykąpać.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. To jest dopiero kąpiel

  2. wszedł się wykąpać jak się zaczęło ściemniać. z gorącego powietrza prosto w zimną wodę. i zaraz się okaże, że miał z półtora promila…
    ile setek takich artykułów już było? jak ktoś przestaje myśleć, to jego sprawa.

  3. Odbyło się to z własnej,nie przymusowej woli.

  4. Piłeś? Wodę omijaj szerokim łukiem!

  5. Szkoda że nie był to *** ***