Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za szereg kradzieży na terenie byłego lotniska. Jeden z zatrzymanych był poszukiwany, 19-latek trafił już do zakładu karnego.
Jedna z bialskich policjantek po służbie szyje maseczki, które trafiają do pracowników służby zdrowia oraz domów pomocy społecznej. W domowej produkcji maseczek funkcjonariuszce pomagają dzieci.
Wczoraj wieczorem w miejscowości Komarno-Kolonia doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca pojazdu osobowego wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.
Zatrzymanie dwóch mężczyzn było wynikiem kontroli drogowej oraz przeszukania ich miejsca zamieszkania. Mundurowi znaleźli m.in. narkotyki, broń, amunicję, a także proch strzelniczy. Wkrótce obaj zatrzymani staną przed sądem.
Bialscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który "na wyrwę" ukradł torebkę. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Podczas legitymowania dwóch mężczyzn policjanci zauważyli, że obaj zaczęli się nerwowo zachowywać. Jak się okazało, powodem takiego zachowania była marihuana znajdująca się w pojeździe.
Nad ranem z okna szpitala wyskoczył jeden z pacjentów. Prokuratura prowadzi teraz czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.
Wczoraj wieczorem na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawca kolizji został zatrzymany po pościgu, miał 2,6 promila alkoholu.
Wkrótce przed sądem stanie trzech mężczyzn, którzy okradli halę magazynową. Policjanci odzyskali niemal całość skradzionego mienia o wartości 25 tys. złotych.
Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na swoim sumieniu kradzież kilkudziesięciu drzew. Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
W czwartek nad ranem w Białej Podlaskiej doszło do tragicznego w skutkach pożaru. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie tożsamości ofiary.
Wczoraj w Janowie Podlaskim podczas prac ziemnych przy remoncie drogi pracownicy natrafili na niewybuch. Na miejscu interweniowała policja oraz patrol saperski.
Kierowca ciężarówki miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 51-letni obywatel Białorusi trafił do policyjnego aresztu. Jego wyczyny na drodze zostały uwiecznione na nagraniu.
Pijany kierowca audi swoją podróż zakończył na przydrożnym drzewie. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Wkrótce odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.
17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej odpowie za posiadanie amfetaminy. Nastolatek został zatrzymany na jednej z ulic miasta, miał w organizmie blisko 2 promile.