Otwarcie dwóch nowych sklepów zaplanowała na ten tydzień sieć Aldi. Oba z nich znajdują się w naszym regionie. Firma zapowiedziała już, że to nie koniec inwestycji w placówki handlowe na Lubelszczyźnie.
Bialscy policjanci odzyskali skradziony sprzęt rolniczy o wartości prawie 500 tys. złotych i zatrzymali do sprawy kradzieży dwóch mieszkańców powiatu łosickiego. Jeden z zatrzymanych będzie dodatkowo odpowiadał za posiadanie substancji psychotropowej oraz kierowanie autem pod wpływem narkotyków.
Wobec 40-letniego mieszkańca Terespola sąd zastosował tymczasowy areszt. Mężczyzna podejrzany jest o uprawę konopi mogącą dostarczyć znaczną ilość środków odurzających.
Znane są już oferty firm zainteresowanych budową trasy S19 do granicy w województwem mazowieckim. Sześć z nich mieści się w zarezerwowanej na ten cel kwocie. Wycena jednej jest z kolei dwa razy wyższa.
Skradziona w Andorze ciężarówka została zatrzymana na granicy w Kukurykach. Siedzący za kierownicą obywatel Białorusi trafił na komisariat.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaśnięcie kierowcy było przyczyna wypadku, jaki miał miejsce wczoraj koło Białej Podlaskiej. Jedna osoba odniosła obrażenia ciała.
Do tymczasowego aresztu trafił 43-latek zatrzymany na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna posiada na swoim koncie 4 zakazy prowadzenia pojazdów, w tym 3 dożywotnie.
Bialscy policjanci na posesji zajmowanej przez 40-latka ujawnili nielegalne przyłącze prądu. Trwa ustalanie, jak długo trwał nielegalny proceder oraz jakie straty poniósł dostawca energii elektrycznej.
Policjanci z Białej Podlaskiej poszukują właścicielki torebki, która została znaleziona w jednym z lokali na terenie miasta. Wewnątrz znajdowało się kilka tysięcy złotych, nie było tam jednak dokumentów, które potwierdziłyby do kogo należy
Najpierw przejechał skrzyżowanie ignorując wskazania sygnalizacji świetlnej, a potem okazało się, że miał przy sobie amfetaminę. 41-latek usłyszał zarzuty, wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie pod wpływem narkotyków, jak również za ich posiadanie.
Wczoraj na drodze krajowej nr 2 doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem pijanego motorowerzysty. Na szczęście wszystko zakończyło się na uszkodzonych pojazdach.
Policjanci z Terespola zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego pojazdem osobowym. Jak się okazało 43-latek wyszedł tego dnia z więzienia, co więcej posiada on 4 zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, w tym 3 dożywotnie.
W poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia skutera z pojazdem osobowym. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, jeden pas jest zablokowany.
W poniedziałek rano w miejscowości Małaszewicze Małe doszło do tragicznego wypadku kolejowego. Nie żyje mężczyzna przyciśnięty do krańcowej zapory przez skład towarowy.
Podawała się za pośrednika handlującego materiałami budowlanymi i oferowała niższe ceny, niż w sklepach czy składach. Jej klienci zostawali bez pieniędzy i zamówionego towaru.