Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Cała szkoła podstawowa, łącznie z oddziałem przedszkolnym, przechodzi na zdalne nauczanie

Wzrost liczby zakażeń daje się we znaki placówkom oświatowym z Lublina. Od jutra Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie w całości przechodzi na zdalne nauczanie.

35 komentarzy

 1. Przecież nikt nie zachorował darmozjadom się nie chce nauczać?

  • Darmozjadom? A Ciebie kto uczył? Krowa? Pastuchu?

   • Zgadłeś uczyła mnie tłusta krowa matmy która nie miała pojęcia o nauczaniu ale była żoną dyrektora alkoholika tej szkoły.

    • „Zgadłeś uczyła mnie tłusta krowa matmy która nie miała pojęcia o nauczaniu ale była żoną dyrektora alkoholika tej szkoły.”
     Język Polski też był nie po drodze?

  • Zdalne jest nawet gorsze gdyż trzeba wszystko wymyślać od nowa, tematy lekcji, materiały, testy, sprawdzanie, lekcje online, kontakt z każdym uczniem oddzielnie, przerób cały materiał z każdym oddzielnie, skanuj materiały, przeglądaj co przysłali, wszystkie papierki i tak zostały, w szkole nauczyciel i tak ma tylko część etatu.

  • Chamstwo w Państwie! Ci,którzy byli i są kiepskimi uczniami plują na nauczycieli żeby zagłuszyć swoją głupotę! Tyle w temacie!

 2. Najlepiej siedzieć w domu i pieniądze brać.

 3. Czyli mam się z pracy zwolnić bo nauczycielom się nie chce pracować.

  • Ola tłumoku, zauważ,że nauczyciele ucząc zdalnie tylko dodają sobie pracy x3. Nie znam żadnego, który by się cieszył ze zdalnego nauczania. Wszyscy wolą normalnie uczyć stacjonarnie i mieć też czas dla rodziny, a nie tylko na wypełnianie tony papierków, przygotowania do lekcji, lekcje i kolejna papierologia. Ty pracujesz od do konkretnej godziny, nauczyciel na zdalnym nauczaniu kilkanaście godzin. Zamień się na tydzień, szybko zmienisz *** zdanie.

 4. To zapraszam panią dyrektor żeby została w domu z moimi dziećmi.

 5. Dziś dzień nauczyciela stwierdzili że jutro na kaca nie robota.

 6. Fajne komentarze, takie jakby prowokacyjne zaczepki dla przedszkolaków :p

 7. Kto wierzy jeszcze w tego covida. Zwykła ściema i tyle! Uczyć się nie chce leniom, tylko w domu chcą siedzieć i pieniądze za darmo brać! Do roboty!

  • Ale jak to się stało ze Ty nie zostałaś nauczycielem? Za późno się zorientowałas, ze wybierając ten zawód można nic nie robić i brać kasę, czy studia były zbyt dużym wyzwaniem? ?

 8. radio,tv,politycy,lekarze maja u mnie zerowe zaufanie.nauczyciele – duze.rozkazy ida tak jak gowno-z gory.szkoda ,ze dzieci musza przechodzic przez to wszystko.az mi sie film 8 mila przypomnial jak ten wielki ciemnoskory powiedzial ze na swiecie dzieje sie tyle zla…ze juz nie chce mu sie zyc dalej na tym swiecie.jestem na 99% pewien ,ze to wszystko przez te zasrane akcje,kursy walut,metali szlachetnych czy surowcow.trader 21 mowil ze kapital migruje i teraz wlasnie poplynie do rynkow rozwijajacych sie EM-emergy market-tylko jakim kosztem…

 9. Zamknij oczy, włącz myślenie, wyrzuć tv i będzie git. Życie stanie się piękne bez żadnych zmartwień. Jak w bajce.

 10. Tylko czemu na nauczaniu zdalnym czas lekcji został skrócony do 30 min?czemu zamiast czterech 45 min lekcji języka polskiego i matematyki tygodniowo dzieci będą miały dwie lekcje po 30min?

  • Bo w nauczaniu klasycznym zanim nauczyciel wpuści uczniów do klasy, dopilnuje by zdezynfekowali ręce zajzajerem, wyprosi tych bez maseczek i sprawdzi listę obecności mija 20 min więc w metodzie zdalnej dziecko dostaje gratis 5 min.
   Nie biorę tu pod uwagę wersji, że nauczyciel musi dopić kawę w pokoju nauczycielskim i dociera pod klasę z 10 min opóźnieniem ani tej, że nie potrafi obsłużyć narzędzia do zdalnego.