Amerykańscy żołnierze przyjadą jutro do Lublina. Zatrzymają się na Placu Zamkowym

W środę do Lublina mają dotrzeć amerykańscy żołnierze zmierzający na ćwiczenia. Na Placu Zamkowym zaplanowano spotkanie z mieszkańcami.

28 komentarzy

 1. trzeba sie w takim razie szykować do wojny.Tam gdzie ameryka,tam wojna.niestety nie oni w niej zazwyczaj giną.Pewnie szykują sie na podjudzanie ukraińców do wojny z ruskimi.A polem bitwy pomiedzy wschodem a zachodem jak zwykle bedzie Polska. Ujowe mamy położenie,albo zwyczajnie nie umiemy z niego skorzystac.

  • To kupuj konserwy i suchary 🙂 Bardzo stare przysłowie mówi „chcesz pokoju szykuj się do wojny” Silnego słaby nigdy nie zaatakuje Putin wie że NATO prawie nic nie znaczy dlatego sobie tak pogrywa na Bałtyku! Jak tu będą stałe bazy USA to rusek wQ.wi się ale nie spróbuje zaatakować takiej potęgi !! Nie słuchajcie ruskich agentów lub „pożytecznych” aktorów w zielonym mundurze na rowerze !!!

   • A położenie mamy bardzo dobre tylko tak jak piszesz nasi włodarze od lat nie potrafią z tego korzystać Kiedyś byliśmy potęgą której bała się cała Europa ale to było dawno temu jak Husaria rozgramiała 15 krotnie większe siły wroga CWP!!!

  • nie oni giną to może przypomnij sobie ilu ich zginęło w Normandii, bo Europa krok po kroku oddawała Adolfowi to po co łapska wyciągał

 2. Teraz trzeba ich policzyć i skasować za każdego ,tak jak to robi amerykańska ambasada w polsce za wize !!!

 3. Wy dwaj to pewnie ruskie trolle.

  • Albo chłopaczki w rajtuzach którzy nie potrafią stanąć w obronie własnej dziewczyny !!! Zobaczcie co lewaki zrobiły z Europą zachodnią HEHE !!!Dawać na siłownie, strzelnice robić pozwolenia na broń trenować sporty walki a Nikt naszych kobiet nie ruszy !!!

 4. Porucznik Zubek

  A wizy majom ?

 5. Fajne tworzenie „poczucia bezpieczeństwa” ciekawe czy pojawią się gdyby trzeba było by pomóc… yyy pewnie nie … taki cyrk na kółkach, pozdrawiam dla amerykańskich żołnierzy nie rozumiem po co się zatrzymywać jeśli jadą na ćwiczenia to niech jadą czym szybciej bo ludzie chcą przejechać przez miasto a pewnie będą blokować.

 6. to desant, może jakaś trasa przejazdu, to bym dzieckom pokazał

 7. Tylko zdala od ekspresowki bo znow wypadwk bedzie…

 8. Kazali to jadą ,będzie prikaz to staną i będą głupa palić na placu zamkowym .Jak to w wojsku .

 9. znowu będzie atrakcja . śmieszne to

 10. na czerwono, wielkimi literami, WAŻNE : cyt. ‚ na placu zamkowym zaplanowano spotkanie z mieszkańcami’ . przecież to jakaś kpina jest… jak to w ogóle wyglądać ma ??? czujecie to ?!?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności