Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Unii Lubelskiej: Na moście pojawi się ograniczenie tonażu i prędkości

Za tydzień w czwartek 12 listopada na moście w ciągu al. Unii Lubelskiej pojawi się ograniczenie tonażowe oraz ograniczenie prędkości. Wszystko ze względu na zły stan techniczny obiektu.

23 komentarze

 1. Ograniczenie prędkości do 30-stu chyba tylko po to żeby urzędnicy czuli się lepiej. Przecież podobnie jak na Kompozytorów Polskich, pies z kulawą nogą nie będzie tego przestrzegał.

  • Ograniczenie tonażowe też tam chyba stoi, a tiry śmigają po tych mostach, aż się z nich cement sypie. Za jakiś rok-dwa ograniczenia nie będą już potrzebne – przyjdzie komisja i mosty zamknie z powodu katastrofalnego stanu technicznego.

 2. łoś super ktoś

  Lublin, miasto rozpadających się wiaduktów i mostów…

 3. a 13 zobaczymy tam radar…….$$

 4. i tak oto, ciasną ulicę Nowy Świat zrobili główną drogą tranzytową miasta !
  Dołożyli kawałek ścieżki rowerowej i cała ulica w godzinach szczytu stoi bo nie da się ominąć auta które próbuje skręcić w lewo, z Kunickiego nie można skręcić, teraz jeszcze ciężarówki tam wpuszczą!

 5. czy na łęczyńskiej i wolskiej jest ograniczenie tonażowe? bo jak nie ma to przecież dużo krócej i wygodniej dojechać do krochmalnej.

 6. To gratulacje za pomysł na tranzyt nowy swiat – kunickiego super skręt dla większych zestawów.

 7. To już po gładkiej ulicy Nowy Świat .

 8. asekuracja jak przy drewnianym moście a nie z kilkoma pasami… 14 listopada wejdzie obowiązek, że pasażerowie pokonają most na piechtę i wsiądą kilometr dalej, he

 9. Tak się zastanawiam, czy nasi upośledzeniu urzędnicy zdają sobie sprawę, jak wygląda poruszanie się po drodze z faktyczną prędkością 30 km/h ? Rowerzyści jeżdżą szybciej. Jakie korki by się przez to utworzyły…

  • jacy urzędnicy, hehe? dana osoba wskoczyła przypadkowo na ten stołek, bo chrzestna matka załatwiła, wcześniej ten ktoś był za czeladnika u szewca, tzn terminował u niego, potem i trochę pałał się sprzedażą tekstyliów u Mariana Paździocha i całe CV…

   • Zapomniałeś o referencjach od prezydenta Koziego Grodu- Miasta Inspiracji. Może kolejny drogi, nikomu nie potrzebny bubel, zamiast koniecznych remontów? Za parę tygodni zamkną jak kładkę nad Sowińskiego, Cóż Miasto zaczyna gnić od środka ale z zewnątrz ma wyglądać cacy. Takiego mamy gospodarza, co tylko zadłużać Lublin POtrafi.

 10. na Grygowej tez ograniczenie a takze ruch jednokierunkowy i co sie dzieje?wiadukt sam sie regeneruje i jest lepiej bo w wybory puszczaja 2 kierunki czyli powolutku jest lepiej -cierpliwosci panowie kierowcy cuda sie zdarzaja

Z kraju