Al. Unii Lubelskiej: Na moście pojawi się ograniczenie tonażu i prędkości

Za tydzień w czwartek 12 listopada na moście w ciągu al. Unii Lubelskiej pojawi się ograniczenie tonażowe oraz ograniczenie prędkości. Wszystko ze względu na zły stan techniczny obiektu.

W najbliższy czwartek na moście w ciągu al. Unii Lubelskiej pojawi się znak z ograniczeniem tonażowym do 20 ton oraz ograniczeniem prędkości do 30 km/h. Ograniczenia dotyczą obiektu, którym pojazdy poruszają się w kierunku ronda Lubelskiego Lipca ’80.

Ograniczenia wprowadzane z powodu złego stanu technicznego obiektu i stanowią wypełnienie zaleceń zawartych w raporcie z przeglądu technicznego mostu. Ograniczenia będą obowiązywały na odcinku od przewiązki ruchu w rejonie stacji paliw.

Kierowcom pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej przekraczającej 20 t, jadących w kierunku ul. Krochmalnej, zalecamy poruszanie się od ronda pod Zamkiem al. Tysiąclecia w kierunku ul. Krańcowej i dalej ul. Kunickiego, ul. Nowy Świat i ul. Wrotkowską. Natomiast jadący spod Zamku w kierunku Rzeszowa powinni poruszać się al. Tysiąclecia, al. Solidarności, al. Sikorskiego i al. Kraśnicką.

2015-11-06 19:03:31
(fot. ilustr. lublin112.pl)

23 komentarze

 1. A czy ten most nie przechodził jakiś czas temu gruntownego remontu związanego wlaśnie ze złym stanem technicznym tego obiektu? Może nie było to w ostatnich 5 latach ale 10 lat to nie przekroczyło jeszcze nowe słupy od trakcji trolejbusowej postawili to chyba wiedzieli co robią.

 2. A to dobre! To w takim razie po moście nie będzie mógł przejechać żaden autobus przegubowy. To będzie tłok jak na linie 17, 55 wyjadą krótkie wozy. Gratuluję pomysłu.

 3. Czy ograniczenie do 30 też będzie obowiązywało od wspomnianej przewiązki? Jeżeli tak to widzę że szykują odcnek zaorbokwy dla tych nowych insignii. A nóż na renowację mostu zarobią. Tylko co nam po nowym kawałku trasy zielonej….

 4. Remont był na moście obok. Ruchu na nim całkiem nie ma. A może bramki jak na Dartford Crs. ? Po 2 pln. i ciapate mieli by prace, jak w Londynie .

 5. Bo po co naprawić most. Lepiej zbudować Arenę Lublin!

 6. Przecież to jest praktycznie nowy most! Ile on ma lat 20? To co to za wiek dla mostu!

 7. Dzięki Panie Żuk samoloty spalarnia śmieci wycięty park a teraz ciężarówki ….. mieszkańcy Bronowic podziękują za komfort życia przy następnych wyborach

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7145zł 0.08%
  • GBP 5.2607zł 0.6%
  • EUR 4.5176zł 0.18%
  • CHF 4.0959zł -0.72%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”